A po tygodniu… Koszula w kratę!

Casualism – Moda Męska Casual – Koszula w kratę

Większość ludzi ulega pewnym pokusom. Tym razem pokusom, a raczej pokusie – podpadłem i ja. Przyznam się bez bicia – sportowe buty chodzą mi swym biegowym chodem po głowie od momentu gdy je zobaczyłem. Ale moja ulubiona jest widoczna poniżej koszula w kratę.

Niestety ubiegłe miesiące raczej nie sprzyjały moim chęciom zakupu tego typu butów. Teraz wreszcie mój umysł całkowicie wyparł się zamknięcia w pudełeczku i codziennie ubieram się tylko i wyłącznie tak, jak mam ochotę. Jeden z dni to dzień ubioru ulicznego, który widzicie niżej. Drugi – to smart casual. Trzeci – krawat. Uwielbiam różnorodność i ludzi, którzy ją także lubią – oceniam lepiej niż tych, którzy są zamknięci w jednej twierdzy pomimo ich niechęci. Podkreślam – pomimo niechęci.

Na samym wierzchu niwelująca chłód kamizelka, gruba i puchowa, wyprzedażowa rzecz z ubiegłego roku. Wielbię się w takim okryciu na jesieni. Łatwo zdjąć, nie grzeje przesadnie. Dobra sprawa.

Pod spodem koszula. Chciałem zrobić ten zestaw stosunkowo żywym. Barwa i odcienie kamizelki oraz spodni są mocno stonowane, więc koszula jako rzecz pierwszego wyboru – musi być „ostra” i przywoływać na myśli choćby troszkę „życia”. Kolorem udało mi się dostosować ją do butów, które są wisienką na torcie.

A na nogach spodnie chino z krateczką u dołu. To jest to. Mocno wąskie i w pełni casualowe spodnie, po podwinięciu ukazują swoją pełnię możliwości.

Stopy z kolei zdobi mój najnowszy nabytek. Są to buty firmy Karhu, model Fulcrum Star z pięknej linii Originals. Zwykle nie zaczytuję się w informacjach o producentach, ale tym razem nie mogę pominąć kilku faktów, a raczej jednego, bardzo ważnego. Otóż firma ta wprowadziła jako swój „branding” trzy paski. Te trzy paski kilka lat później wykupiła od firmy Karhu – Adidas. Tak więc trzy paski jako znak rozpoznawczy zawdzięczamy Karhu, a nie Adidasowi. Ciekawostka. A same buty są cholernie wygodne, co myślę widoczne jest na pierwszy rzut oka. Bez skarpetek. Będę często użytkował!

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Fotografuje……!
A po tygodniu… Koszula w kratę!
4.25 z 4 ocen

    ADD YOUR COMMENT