Aeronautica Militare. Włoska moda na wojsko.

Aeronautica Militare, jest włoską marką, która swoją odzieżą, nawiązuje do tradycji i stylu włoskich, sił powietrznych. Włoskie Służby Lotnicze (Servizio Aeronautico), stanowią niewyczerpaną inspirację dla projektantów, tworzących militarne kreacje dla firmy. Ubrania, produkowane przez Aeronautica Militare, podzielone są na trzy główne kategorie: kobieta, mężczyzna i dziecko. Moda włoska, jak wiadomo stanowi, jakość sama w sobie, niezależnie od tego, jakie jest przedmiot jej inspiracji.

Wpis sponsorowany

Moda jak określa to definicja, jest jednym z podsystemów komunikacyjnych i dotyczy bezpośrednio, zjawiska komunikacji interpersonalnej. Oznacza to, że moda i ubrania, stwarzają nam możliwość, porozumiewania się bez słów i bezosobowej wymiany komunikatów pomiędzy sobą. Zadziwiające, prawda? Co zatem komunikują i do czego są sygnałem, ubrania marki Aeronautica Militare? Dowiedzmy się, przeglądając ich poszczególne kategorie.

UBRANIA DLA MĘŻCZYZN. MODA W DOBRYM GATUNKU.

Męskie koszulki bawełniane z nadrukami, z kołnierzykiem polo, na którym, umieszczone są charakterystyczne paski czy limitowane edycje koszulek dla mężczyzn, stworzone z okazji rocznic i nawiązujące do disney’owskich postaci z kreskówek. Jak wygląda mężczyzna w tego rodzaju koszulce? Męsko, zdrowo i energetycznie. Kultowa rzecz od Aeronautica Militare, to kurtka pilotka, inspirowana oryginalnymi kurtkami pilotów Air Force. Kolejna, to skórzana bombardierka z naszywkami, zapinana z przodu na zamek. Jeśli zdecydujesz się założyć taką kurtkę w sobotni wieczór, możesz mieć gwarancję, że zostaniesz odebrany jako ktoś, kto właśnie wykonał ciężkie zadanie bojowe i ma ochotę wypić drinka, w towarzystwie pięknej dziewczyny. Dresy w naturalnych odcieniach, wykonane z ciepłych polarów i miękkiej bawełny, podkreślą kształty twojego, sprawnego fizycznie i umięśnionego ciała. Możesz być pewien, że ubrany w taki dres, nawet otwierając drzwi sąsiadce, sprawisz, że zakręci się jej w głowie, zaraz jak tylko je, za nią zamkniesz.

UBRANIA DLA KOBIET. O JEDEN MOST ZA DALEKO.

Przeczytaj koniecznie ->  Bluzki asymetryczne - w jakich stylizacjach warto je wykorzystać?

Z czym kojarzy się wojsko, a w szczególności kobieta w wojsku? Wystarczy obejrzeć kilka filmów na ten temat i już wiemy wszystko! Niedostępność, siła, dominacja i seksowny wygląd. Oto pani sierżant, która zdecydowanie wydaje rozkazy szeregowcom. Odziana w prostą militarną koszulkę, dopasowaną do jej zgrabnej sylwetki i rozmiaru. Umieszczone na wysokości biustu, emblematy Aeronautica Militare, dodają jej tylko powabu i właściwego dla władczych kobiet, wdzięku. Bluzy, spodnie, a nawet przypominające wojskowy płaszcz, sukienki Milan stitch dress. Uszyte tak, by mogły natychmiast, stać się naszą drugą skórą. Jeżeli militarny fason, w jakimkolwiek włoskim domu mody, święcił swoje triumfy, to na pewno nie tak jaskrawie i jednocześnie zgodnie, z oryginalnymi wzorami włoskich Sił Powietrznych, jak ma to miejsce w Aeronautica Militare. Czy każda kobieta może kupić tego typu stroje i mieć gwarancję, że będzie w nich wyglądać po prostu doskonale? Prawdopodobnie tak! Jednak szczególnie się one sprawdzą, jeśli zależy ci na kreacji, swojego określonego wizerunku, bo jak zostało wspomniane wcześniej, moda to rodzaj, komunikacji interpersonalnej. Nie czując się dobrze i pewnie, w prostych i raczej mało seksownych strojach, lepiej jest je sobie zostawić, na mniej “wyjściowe” okazje. Takie jak długa, męcząca podróż lub wyjazd z mężem na ryby.

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *