Album inspiracyjny – Jak się ubrać na zimę 2016?

Casualism Blog Moda Męska – Album inspiracyjny – Jak się ubrać na zimę 2016?

Klimat w jakim żyjemy jest jak dla mnie ohydny. Pół roku różnicy i zaliczamy dwa oddalone od siebie końce skali w termometrach, a codzienność to ciągła sinusoida. Z 30 na plusie spadamy na 20 na minusie w przeciągu pół roku, a między wyjściem z mieszkania, a samym południem – mamy za pasem różnicę nawet i 15 stopni. To coś co wymaga dużego zaangażowania zarówno w kwestii organizmu jak i ubrań, którymi raczymy swoje ciała. Dzisiaj, jako iż za oknem zima, której w tym roku nie cierpię, to przewidziałem dla Was album inspiracyjny – jak się ubrać na zimę 2016?

vrzBKNA

Ostatni wpis nieco obnażył moje tegoroczne oblicze w kontekście zimy. Nienawidzę jej. Parę lat temu, gdy uwielbiałem sporty zimowe i nie odczuwałem zbytnio chłodów nie przeszkadzała mi jej obecność, a wręcz czerpałem z niej nieco radości i pewnej satysfakcji. Ten rok jest dla mnie inny, gorszy w kwestii praktyczności. Nie znoszę zimnych samochodów, nienawidzę lodu na ulicach, nienawidzę zimnych ubrań. Wyjście na dwór nie należy do przyjemnych, a ubrania mnie irytują. Natłok warstw jest niewygodny, dotknięcie zimnej części ubioru naszą skórą to „instant-nerw”, a broda wbrew pozorom nie chroni nad wyraz dobrze od zimna smagającego policzki.

Ale nie ma tego złego, zima niedługo nas opuści, a ja będę świętował jej odejście koszulkami i koszulami. Niemniej, jakoś żyć trzeba, a by poprawić sobie byt codzienności warto zainwestować w rzeczy, które nas od tego zimna uchronią w jak najlepszy sposób. W poniższym albumie macie dziesiątki zdjęć obrazujących poszczególne ubrania ludzi przebywających w mroźnych klimatach. Zobaczcie sami, bo mimo iż osobiście zimy nie cierpię, to album ten sprawił i sprawia mi przyjemność zawsze gdy na niego patrzę. No ale…wtedy nie czuję zimna 😉 Zobaczcie z resztą sami!

BABY, ITS FUCKING COLD OUTSIDE

No i co powiecie? Zima nie taka straszna, czy jednak straszna? Jak odbieracie powyższy album?

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Album inspiracyjny – Jak się ubrać na zimę 2016?
5 z 19 ocen

    ADD YOUR COMMENT