Album – ubrania monochromatyczne

Casualism Blog Moda Męska – Ubrania monochromatyczne

Bigwig z monochromem trzyma się blisko, warto więc pokazać czasami coś, co siedzi mi naprawdę głęboko w sercu. Dzisiaj album, a w nim wiele zdjęć „prawdziwych” ludzi w ubraniach głównie typu monochromatycznego, ale w bardziej ekskluzywnych wydaniach. Wpis krótki, bo niestety nie grzeszę nadmiarem czasu, a zależy mi na pokazaniu Wam genialnego albumu.

FQtnkuq

 

Mamy tu zarówno streetwear, jak i pewne odmiany stylu „wybiegowego”. Zdjęcia są uważam bardzo dobrze dobrane, a ich ilość może „zawrócić” w głowie 😉 Mam nadzieję, że przebrniecie przez każde jedno, a ja sam polecam by z kolei każde ze zdjęć dokładnie obejrzeć i przemyśleć. Pobrać inspirację lub o tym zdjęciu całkowicie zapomnieć. Dużo Saint Laurent, dużo Rick Owens. Zobaczcie sami. Innym razem kilka z zestawów planuję rozłożyć na czynniki pierwsze.

Monochrome and High End Streetwear

Link bezpośredni

Wpis krótki, acz treściwy. Macie swoje ulubione zdjęcie czy też osobę, która Waszym zdaniem najlepiej dany zestaw nosiła? Osobiście uważam, że każde zdjęcie prezentuje osobiste podejście do tematu mody każdej pokazanej tam osoby. Z tego względu pozwólcie, ale żadnego zestawu tym razem nie ocenię źle.

 

The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Album – ubrania monochromatyczne
4.36 z 14 ocen

    ADD YOUR COMMENT