Beżowy płaszcz w casualu?

Casualism Blog o Modzie Męskiej – Beżowy płaszcz w casualu

Eleganckie płaszcze – którym dzisiejszy covert coat da przykład – nie równają się wyłącznie roli okrycia wierzchniego w formalnej stylizacji. Płaszcze męskie to jedna z tych rzeczy, które mimo pochodzenia i konotacji świetnie radzą sobie na polu naszej codzienności. Dzisiaj dam Wam przykład tego stwierdzenia, więc dzisiaj beżowy płaszcz, który do tej pory kojarzył się zapewne wyłącznie z elegancją – bo i takie wpisy były jego jedynymi.

1 2 3

Oczywiście na górze mam na sobie płaszcz w kolorze camel (tan) z H&M’u, który to użytkuję namiętnie MIMO jego „podobno” nieszczególnej uniwersalności. Moje dotychczasowe doświadczenia wykazują tej opinii absolutne przeciwieństwo i wykazywać będą, aż rosnącą wiosną temperaturą na to nie zezwoli. Pasuje wszędzie.

4 6 5

Pod spodem zwykła bluza z okrągłym kołnierzem. „Prostota” – to słowo pasujące do niej wprost idealnie. Zdecydowanie jest to rzecz, która dopełni swobodny strój, ale ze względu na brak nadruków nie wybije się nadmiernie na pierwszy plan.

7 8 9

Jeansy również H&M. -Stety, lecą mi z tyłka jak szalone, muszą więc odwiedzić krawcową. Sam ze zwężaniem jeansów w pasie nie umiem sobie poradzić, wręcz nawet się za tę przeróbkę nie biorę bo w efekcie wiem, że nie osiągnę tego co powinienem.

10 11 12

A buty z kolei OPISYWAŁEM  w jednym z poprzednim wpisów. Na dzisiejszych zdjęciach widzicie je po już kilkukrotnych wyjściach i powiem Wam, że są niemożliwie wygodne. Zastosowałem też wiązanie typu „sawtooth” czyli z wolnego tłumaczenia zęby piły mechanicznej. W efekcie mam czystą, pasującą do bryły buta wiązankę. A TUTAJ LINK DO BUTÓW

13 14 15 16

PŁASZCZ I GARNITUR

PŁASZCZ I ZESTAW KOORDYNOWANY

The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

Beżowy płaszcz w casualu?
4.65 z 20 ocen

    ADD YOUR COMMENT