Beżowy płaszcz męski - Casualism Blog Męska Moda Beżowy płaszcz męski - Casualism Blog Męska Moda

Beżowy płaszcz męski

Casualism Blog Męska Moda – Beżowy płaszcz męski

Dzisiaj wpis krótki prezentujący wyłącznie mój najnowszy zakup w ramach wpisu stylizacyjnego. Będzie niewiele tekstu bo czas goni, a pora późna, ale obiecałem sobie, że niedzielny wieczór MUSI być utożsamiany przez moich idealnych czytelników z wpisem na Casualism. Nie zawiodę więc nikogo :)

Beżowy płaszcz męski Płaszcz męski beżowy Męski płaszcz beżowy

Opiszę dzisiaj tylko płaszcz, bo cały internet dosłownie huczy od tego modelu nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Zasługą tego stanu rzeczy zapewne jest niska cena, ogromna dostępność i oczywiście stosunkowo bardzo klasyczny fason i kolor czemu. Jak widzicie cechy typowe dla tego rodzaju płaszcza są przez producenta zachowane i poradzili sobie z odwzorowaniem pełnoprawnej klasyki w dobry sposób. Jest więc klasycznej długości, ma trzy guziki na froncie i po cztery na mankietach (u mnie trzy, po skróceniu rękawów nie zdecydowałem się na dołożenie czwartego), na razie jest spoko! Z tyłu jeden szlic, wypełnień w barkach brak. Hossa trwa.

Beżowy płaszcz męski Beżowy płaszcz męski Beżowy płaszcz męski

Styl smart casual

No, ale róża bez kolców to nie róża, więc temat trzeba jednak rozszerzyć. Materiał jest troszkę cienki, a klapy – zbyt wąskie. Płaszcz przez brak konstrukcji może nieładnie marszczyć się w ramionach, a krój był jak na mój gust zdecydowanie zbyt obszerny. Przy dobrym wymiarze w klatce pas miał miejsca dwa razy za dużo. Na szczęście kwestię zwężenia krawcowa załatwiła praktycznie od ręki. Tyle i tylko tyle. Za około 300 złotych (skorzystałem z jakiejś promocji -25%) to był bardzo dobry zakup. Wręcz cecha braku konstrukcji i cienkiego materiału nie jest dla mnie wadą, bo uwielbiam „dorosły casual” w którym to tytułowy płaszcz będzie głównie użytkowany.

Taka mała, jednozdaniowa wprost dygresja w temacie. Zauważcie, że znane i szeroko dostępne w Polsce marki obuwnicze idąc za ciosem zadanym przez H&M powinny nawet przy zachowaniu katastrofalnej jakości stworzyć but elegancki i ponadczasowy. To samo z butami minimalistycznymi, których w Polskich galeriach jak na lekarstwo. A pomyśleć, że produkcja takowego modelu zapewne kosztowałaby tyle samo. Ciekawostka. A Wam jak idzie przy paskudnej pogodzie?

PłaszczH&M, A TUTAJ podobny i ciekawy w dobrej cenie

Sweter – H&M, TUTAJ podobny

Spodnie – Bershka, TUTAJ podobny

Buty – Kent Wang, TUTAJ podobne na przecenie

aaa

SWETER  /  PŁASZCZ  /  SPODNIE  /  BUTY

Beżowy płaszcz męski

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Beżowy płaszcz męski
5 z 27 ocen

    ADD YOUR COMMENT