Bezrękawnik na lato

Casualism Blog Moda Męska – Bezrękawnik na lato

Wybaczcie w dzisiejszym wpisie bardzo nikły jego opis, ale ostatnio (co widać niestety dość dobitnie po mojej zerowej obecności w komentarzach) mam bardzo mało czasu i poza dodaniem wpisu niestety ciężko z moją dostępnością, przepraszam po raz kolejny wszystkich tych, którzy oczekują na odpowiedź mailową. Odpisałem dosłownie paru osobom, a czeka jeszcze Waszych maili na mnie z 50(!) i obiecuję, że na wszystkie odpowiem. Będzie to spóźniona odpowiedź, ale na pewno będzie :). Za dosłownie kilka dni ta kwestia powinna się konkretnie unormować. Tak więc dzisiaj bezrękawnik na lato.

Bezrękawnik męski Bezrękawnik męski Bezrękawniki męskie

Mam na sobie bezrękawnik (TUTAJ mamy poradnik) dopełniony dresowymi spodenkami i butami firmy Kent Wang. Generalnie zestaw ten nie służył niczemu innemu niż „wyjście z psem”, ale na wszystkie zestawy na Casualism.pl mamy miejsce 🙂

Bezrękawnik męski Bransoletki męskie Bezrękawnik męski Buty trampki

 

Adrian – The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Bezrękawnik na lato
5 z 13 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *