Warto kupić – Białe buty męskie

Casualism – Blog o Modzie Męskiej – Białe buty męskie minimalistyczne

Każdy wie, że białe buty męskie to główny element mojej „obuwiowej” codzienności. Uwielbiam ten kolor, uwielbiam prostotę modeli minimalistycznych i niezwykłą łatwość w użytkowaniu przy większości pozostałych elementów garderoby. Wreszcie znalazłem model bardzo zbliżony memu ideałowi, choć jeszcze nie jest to spełnienie marzeń, ale brakuje im do niego niewiele, w dodatku za tak cholernie niską cenę. Naprawdę.

1 2

Te buty to ZIGN, oferowane na Zalando. Cały wykonane ze skóry w kolorze może nie białym – ale bardzo, bardzo jasnym beżowym, taki neutralny. Nie jest to kolor śnieżnobiały. Nie przeszkadza mi ten fakt, ale zdecydowanie warto o tym pamiętać przy zakupie. Są nieco stonowane, nie biją po oczach kolorem. Podoba mi się również brak metalowych oczek dziurek na sznurówki, które mi mocno przeszkadzają przy podobnych butach. Niezbyt odpowiadają mi za to zapiętki, ale to nic nie znaczący detal.

4 5 6

Buty leżą bardzo podobnie do Converse All Star – i jednocześnie ZUPEŁNIE inaczej niż wszelkie New Balance, Nike czy Adidas które dobre dla mojej stopy są o cały JEDEN rozmiar większe niż te Zign. Warto mieć to na uwadze.

A TUTAJ PORADNIK na temat białych butów.

7 8 9

Ogólnie – świetne buty za cholernie niską cenę. Niezwykle wysoka relacja ceny do jakości, a że wielu z Was lubi białe, minimalistyczne buty tak jak ja – to oferta jest kusząca.

10

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Warto kupić – Białe buty męskie
4.26 z 35 ocen

    ADD YOUR COMMENT