Białe spodnie męskie – CASUAL

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Białe spodnie męskie w wydaniu Casual

Wiecie zapewne, że białe spodnie męskie w swojej szafie posiadam, lubię i noszę, gdy najdzie mi ochota na takowe „wyróżnienie” się z tłumu. Mimo ich skrajnej neutralności ciężko pozostać niezauważonym bo kolor mimo, iż neutralny – to ostry.

Białe spodnie męskie Białe spodnie męskie

Ale po kolei. Koszulkę, którą dzisiaj widzicie kupiłem kilka dni temu i oceniam ją jako wprost genialną. Świetny krój, dość długi i stosunkowo niezbyt wąski – idealny na luźne zestawy, gdy na nogach mamy dość wąskie spodnie. Koszulka jest z H&M’u (linki na dole wpisu) i wykonana jest z połączenia dla mnie niebanalnego, bo wiskozy z bawełną. Ciekawe, warte bliższej inspekcji połączenie. Kolor szary i melanż to kolory i faktury jak dla mnie idealne.

Białe spodnie męskie Białe spodnie męskie

Na nogach nowe, białe spodnie w stylu 5-poocket. Ciężko mi ich fason nazwać „jeansami” bo materiał nie jest prawdziwym denimem. Generalnie spodnie są wąskie, są konkretnie tanie i jako, że mój rozmiar w pasie jest w Zarze najmniejszy (z udami bywa zdecydowanie odwrotnie) to miałem praktycznie pewność, że w połączeniu z niezbyt obleganym kolorem rozmiary 38 doczekają ostatków wyprzedaży. Swoją drogą lepiej bym się czuł w 36.

Białe spodnie męskie Białe spodnie męskie

A na stopach Vansy w wersji slip-on wykonane z perforowanej skóry. Lekko się rozeszły, lekko się przystosowały do stopy i oprócz (niestety) niewygodnego miejsca w postaci szycia bezpośrednio na górze stopy – wygodą i przyjemnością użytkowania niszczą centralny system mózgowy. Tak lekkich butów poza espadrylami nie miałem na stopach nigdy, a w połączeniu z podeszwą UltraCush czyli miękką jak tania margaryna materią naprawdę nie czuję się potrzeby ich zdejmowania.

Bransoletka z kotwicą

Jako akcesoria – zegarek i bransoletka. Generalnie te dwie rzeczy z moich rąk nie schodzą ostatnio praktycznie w ogóle, a ich użytkowość (w szczególności zegarka) była dla mnie zagadką. Teraz wybór tego modelu okazał się strzałem w dziesiątkę. W sprawie bransoletki było już inaczej. Jej wybór od samego początku był dla mnie pewnikiem.

Koszulka – H&M, niestety nie mogę jej znaleźć na necie. Kosztowała 39,90 zł. , Podobna TUTAJ

SpodnieZara, Podobne TUTAJ

ButyVans

ZegarekDaniel Wellington

BransoletkiPaul Hewitt

Białe spodnie męskie

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog Moda Męska

Białe spodnie męskie – CASUAL
5 z 10 ocen

    ADD YOUR COMMENT