Białe spodnie męskie na wiosnę #2. Szary

Casualism – Moda Męska Casual – białe spodnie męskie

Białe spodnie męskie – czemu podkreślę słowo „męskie”? Bo często kolor ten nie jest z nami zbyt dobrze kojarzony. Dzisiaj pokaże więc  połączenie bieli spodni z szarością i jej różnymi odcieniami. Spodnie białe jako domena stricte lata i upałów to nie jest w pełni właściwy sposób ich odczuwania. Zestaw duo-tone.

Czytaj dalej
 

Idąc od góry. Marynarka. Cóż, przyznam się Wam bez bicia – nie „leżała” mi od samego początku jej zakupu, który notabene nie był przemyślany a w pełni nieprzemyślany. Taka moja natura, czasami kupuję coś, czego później użyć nie mogę i nie chce. Ale po wyciągnięciu ciuchów na wiosnę zauważyłem i ją. Zadecydowałem by dać jej szanse i opłaciło się. Polubiliśmy się i myślę, że często będę korzystał z jej wdzięków. Jak widzicie jest w szarą kratkę ks. Walii.

Pod spodem również szara, ale inna odcieniem koszula oxford. Cóż, zdecydowałem, że jak idziemy w szarość – to idziemy w szarość, bez zmiłuj i bez półśrodków.

A na nogach oczywiście wspomniane w poprzednim wpisie Zarowe jeansy w bieli. Dzisiaj pokazałem Wam jak prezentują się przy zestawie stricte wiosennym. Białe spodnie dodają „ciepła” mimo bezlitośnie neutralnego charakteru. W tym tygodniu mam ochotę je zwęzić – maszyna odzyskana. Zaczęły jednocześnie dość mocno spadać mi z bioder ale to już efekt treningów.

A na stopach bardzo, naprawdę bardzo rzadko używane buty z Venezii. Ich zakup był równie spontaniczny co zakup marynarki – choć z tymi butami w przeciwieństwie do niej nie przeproszę się nigdy. Nie tylko ze względu na ich wyglądu, który wbrew pozorom mi się czasami podoba, ale ze względu na totalną niewygodę i uwierające mnie miejsce w obu butach. Nie do usunięcia.

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Białe spodnie męskie na wiosnę #2. Szary
5 z 1 ocen

    ADD YOUR COMMENT