Bordowe Nike Roshe

Casualism Blog Moda Męska – Bordowe Nike Roshe, streetwear

Momenty, podczas których styl ubierania się wywołuje stwierdzenia jak „nie poznaję Cię”, to momenty, które czasami lubię wprost nieziemsko. Pewnego rodzaju szok, niedowierzanie otoczenia i bycie na świeczniku czasami wywołują u mnie wyłącznie pozytywne myśli. Tak było w dniu robienia zdjęć. Całość zestawu niby ciemna, niby czarna, niby niezbyt wyróżniająca się – choć w stylu, który z początku powodował u mnie wyłącznie strach, brak komfortu i luzu.

1 2

Każdy z nas zna uczucie gdy ubranie nie współgra z charakterem i początkowo wymaga, niczym zbyt wąskie spodnie – rozchodzenia. Przyzwyczajenia trzeba wyplenić dając możliwość popisu nowym rzeczom.

3 4

Taką przyjemnością był ten dzień. Na górze czarna bluza rozpinana typu crew-neck, więc mająca kołnierz okrągły bez kaptura. Taki fason jest zdecydowanie jedynym przeze mnie akceptowalnym w przypadku bluz, z prostych z resztą względów – kaptury od jakiegoś czasu nie są przeze mnie dobrze oceniane.

5 6

Pod spodem bluzka, długa, z długimi rękawami. Kupiłem ją skuszony podobieństwem do znanych wyrobów firmy Rick Owens. Pełne zadowolenie wymagające początkowego obycia, choć to przyszło mi niezwykle łatwo.

7 8

Na nogach woskowane jeansy, które niestety przez zimę były przeze mnie zbyt rzadko użytkowane. Powód tego jest prosty. Ciężko do tych spodni dopasować poprawnie okrycie wierzchnie, które nie będzie przeszkadzało w wyglądzie tych właśnie spodni. Na szczęście zbliża się czas, kiedy do akcji wkroczą bluzy, marynarki, koszulki czy bluzki – sama niesłabnąca, ogromna przyjemność.

9 10

Nike Roshe z kolei to rzecz, którą szczerze miłuję w kwestii komfortu i wyglądu z resztą. Moja kolorystyka (Team Red) nie jest już dostępna i raczej nigdy nie będzie, pomijam tu oczywiście żałosne podróbki, których radzę się wystrzegać. Co ciekawe, kolorystyka ta zaczyna osiągać horrendalnie wysokie ceny, rzędu 800-1200 złotych. Sama przyjemność obserwować takie rewelacje, oczywiście po ich zakupie 😉

Bluza – Pull&Bear, Podobna, choć nieco inne, ale równie ciekawe wykończenie kieszeni bocznych

BluzkaZara, tutaj w innym kolorze, który notabene również posiadam i prezentowałem w poprzednim wpisie

Spodnie – Pull&Bear, Podobne

Buty – Nike Roshe

11

The-Bigwig

Moda Męska Casual Blog

Bordowe Nike Roshe
4.72 z 47 ocen

    ADD YOUR COMMENT