Brąz z czernią, brązowe monki - Casualism Blog o Modzie Męskiej Brąz z czernią, brązowe monki - Casualism Blog o Modzie Męskiej

Brąz z czernią casual (nietypowy)

Brąz z czernią casual (nietypowy) – Casualism Blog o Męskiej Modzie

Wiecie, że połączenie brązu z czernią to zadanie nie tyleż karkołomne, co wręcz niemożliwe i wedle eleganckich prawideł zabronione? Może i tak, ale jako, że dzień podczas którego robiłem zdjęcia był dniem dramatycznie nudnym, a ja z głębi garderoby wygrzebałem monki to pomyślałem, że zrobię z nich casualowy pożytek, w końcu i tak na dworze spędziłem raptem dwie godzinki. No, ale…czy pożytek? Zobaczcie sami, dzisiaj brąz z czernią na nietypowym zestawieniu, a dokładnie takim, które może stworzyć, hmm…naprawdę różne opinie 😉 Jest to zestaw „testowy”.

brąz z czernią, Biała koszulka, styl streetwear, męski styl uliczny, męski styl, męskie ubrania, czarne jeansy męskie, buty monk, monki buty.

W połączeniu kolorów hipotetycznie ze sobą nie grających pomaga konwencja, otóż w casualu można pozwolić sobie na zdecydowanie więcej niż w formalnych zestawieniach, w dodatku bez żadnego uszczerbku na opinii ludzi wokół, którzy „i tak” nie znają się nadmiernie na stylu. Jeśli więc chcemy podjąć rękawice w połączeniu brązu z czernią, to wyłącznie w zestawieniach nieformalnych, gdzie brak konkretnych nakierowań.

Mam na sobie zwykłą białą koszulkę, której dałem pierwszą możliwość wyjścia na dwór po zimie. Koszulka jak koszulka, bez większych rewelacji poza tą, że cechuje ją naprawdę fajny krój i fajny materiał, mimo ceny.

brąz z czernią, Biała koszulka, styl streetwear, męski styl uliczny, męski styl, męskie ubrania, czarne jeansy męskie, buty monk, monki buty. brąz z czernią, Biała koszulka, styl streetwear, męski styl uliczny, męski styl, męskie ubrania, czarne jeansy męskie, buty monk, monki buty.

Na nogach czarne jeansy, typowe dość wąskie jeansy, jakich na ulicy i w sklepach dosłownie jak nie setki, to tysiące. Ciężko o coś innego w moim zestawieniu tak łatwego do znalezienia jak te właśnie spodnie, każdemu polecam jednocześnie ich zakup. Powód jest prosty – uniwersalność w casualu na równi z białą koszulką zaprezentowaną na górnej części mojego ciała.

brąz z czernią, Biała koszulka, styl streetwear, męski styl uliczny, męski styl, męskie ubrania, czarne jeansy męskie, buty monk, monki buty.

Na stopach z kolei, no cóż, bardzo „niepasująca” do tego zestawienia część garderoby w postaci eleganckiego obuwia. Monki, bo o nich mowa, to but, który dotychczas lądował mi na stopach wyłącznie podczas formalnych lub smart-casualowych i do takich zastosowań został też stworzony. W dodatku z całkowitą szczerością powiem Wam, że to zestawienie mimo, iż początkowo raczej tworzyło we mnie różnego typu odczucia, to koniec końców było ciekawą odskocznią. Jak je ocenicie?

Męskie tatuaże, tatuaże rękawy, rękawy męskie, styl tatuażu, jaki tatuaż na ramieniu, tatuaże na tamionach, tatuaże na przedramionach. Męskie tatuaże, tatuaże rękawy, rękawy męskie, styl tatuażu, jaki tatuaż na ramieniu, tatuaże na tamionach, tatuaże na przedramionach. Męskie tatuaże, tatuaże rękawy, rękawy męskie, styl tatuażu, jaki tatuaż na ramieniu, tatuaże na tamionach, tatuaże na przedramionach.

Na nadgarstku mam zegarek jako jedną formę biżuterii oprócz bransoletek. Zegarek ten to mój najnowszy nabytek otrzymany w ramach współpracy od firmy Butiki Swiss i jestem z niego absolutnie przeszczerze zadowolony. Tak jak pisałem w TYM wpisie, gdzie również go prezentowałem stał się dla mnie zegarkiem na co dzień, bo pasuje do wielu zestawień także i w moim, dość ciemnym stylu. Macie dzisiaj namiastkę jego uniwersalności w zestawie testowym 😉

Koszulka – H&M, Podobna TUTAJ zarówno w kwestii materiału jak i kroju, TUTAJ również

Spodnie – Bershka, Podobne TUTAJ i TUTAJ

Buty – Zara, Podobne TUTAJ w wersji najtańszej, TUTAJ w wersji nieco droższej, a TUTAJ najdroższe, aczkolwiek na przecenie

Zegarek – Tommy Hilfiger Model 1791208

brąz z czernią, Biała koszulka, styl streetwear, męski styl uliczny, męski styl, męskie ubrania, czarne jeansy męskie, buty monk, monki buty.

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Brąz z czernią casual (nietypowy)
4.81 z 37 ocen

    ADD YOUR COMMENT