Brązowa kurtka skórzana - Casualism Blog Moda Męska Brązowa kurtka skórzana - Casualism Blog Moda Męska

Brązowa kurtka skórzana

Casualism Blog Moda Męska – Brązowa kurtka skórzana

Wiecie co? W ubraniach uwielbiam fakt ich rotacji, gdy po zimowym śnie wyciągam z zakamarków garderoby rzeczy zupełnie przez ten okres nieużywane. Czuję się jakbym nabył niektóre z nich ponownie, znajduję też dla nich nowe zastosowania. Dzisiejsza brązowa kurtka skórzana jest tego, jakże pozytywnego uczucia przykładem.

1 2 3

Jak więc łatwo zauważyć na samym wierzchu mam kurtkę skórzaną, firmy Pull & Bear, której koszt oscylował w granicy 150 złotych. Oczywiście, nie cechuje się pieczołowitym wykończeniem i zastosowaniem skóry z najbardziej wykształconych elit wśród owiec, ale to w niej jest fajne. Pewne mankamenty, mniemam, że zostały ukryte skrzętnie przez firmę po zastosowaniu kuracji „vintage’ującej” – ale co najlepsze – ta kurtka właśnie tym mnie wprost zmusiła do zakupu. Przy jej użytku odczuwam z ang. największe bang-for-the-buck.

4 5 6

Pod spodem szara, jakże uniwersalna w moim stylu jeansowa koszula. Wypuszczona, niewyprasowana. Dokładnie taka, jaka być miała.

7 8 9

Spodnie to czarne Lee, które dopełniły ten duo-kolorowy strój. Co zaś tyczy się koloru. Otóż tym zestawem chciałem pokazać Wam, że ludzie mówiący o absolutnie niewspółgrającym ze sobą brązie z czernią nie są do końca szczerzy lub nie chcą nieco wyjść poza swój światopogląd. Oczywiście, nie jest to połączenie klasyczne w pełnym znaczeniu tego słowa, ale uważam, że wygląda dość zgrabnie i skutecznie zmienia pogląd na ten temat. Było to również pewne nawiązanie do PIERWSZEGO kolażu, który był praktycznie kopią mojego dzisiejszego stroju, odliczając od niego wyłącznie obuwie.

10 11 12

Nie mogłem również nie skorzystać z możliwości założenia czarnych Yanko. Zastosowanie dla tych butów znajduję przeważnie dwa razy w tygodniu. To wprost genialna częstotliwość i dokonanie tego wyboru było spełnieniem wszelkich oczekiwań.

13

Kurtka – Pull&Bear,

Koszula – Jack&Jones, Podobna

Spodnie – Lee, Podobne

Buty – Yanko

14

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Brązowa kurtka skórzana
5 z 25 ocen

    ADD YOUR COMMENT