Brązowe spodnie męskie - Casualism Blog o Męskiej Modzie Brązowe spodnie męskie - Casualism Blog o Męskiej Modzie

Brązowe spodnie męskie

Brązowe spodnie męskie – Casualism Blog Moda Męska

Kolor brązowy jest jednym z najbardziej przeze mnie znienawidzonych w częściach garderoby innych niż skórzanych. Nie akceptuję go na marynarkach, na swetrach, na koszulach czy innych rzeczach, które zakładamy na co dzień. Jednak brązowe spodnie męskie to nieco inny, odrębny temat. Mianowicie tenże kolor na spodniach – podoba mi się bardzo i choć sam nigdy takich nie zakupię (uwielbiam szarości i brak kolorów) to uważam, że potrafią wyglądać zjawiskowo. Zobaczcie sami.

Spodnie brązowe męskie, męskie spodnie brązowe, brązowe spodnie dla faceta, spodnie męskie camel, camelowe spodnie, spodnie beżowe chino

Ładny kolor spodni, fajna koszula z kołnierzykiem cut-away, ciekawe buty, skarpetki również podkreślają styl. Jednak proszę Was z całych sił – NIGDY nie wiążcie krawata aż tak paskudnie i katastrofalnie jak ten jegomość. Trzy błędy – krawat jest za krótki o jakieś 5 centymetrów, krawat jest zbyt wąski przez co wygląda jak sznurówka, krawat bardzo źle wygląda bez czegoś „na wierzch” jak marynarka czy sweter.

Brązowe spodnie dla faceta?!

Kolor brązowy na spodnie jest genialny. Zapytacie z pewnością – dlaczego? Odpowiedź jest nad wyraz prosta, otóż kolor brązowy na spodniach łudząco przypomina kolor camel, kolory będące podwalinami męskiego stylu półformalnego czy casual. Często odcienie te są dosłownie tożsame, dlatego też takowe zdjęcie umieściłem powyżej. Barwy te spotykane są dosłownie wszędzie, we wszystkich sklepach i w każdym spektrum kolorystycznym. Z tego względu typowy brąz nie będzie się zbyt mocno na ich tle wyróżniał, jednak przykładowo ciemniejszy, czekoladowy brąz da w zamian bardzo ciekawy aspekt – niepowtarzalność. Brązowe męskie spodnie nie są tak bardzo rozpowszechnione jak ich beżowe odpowiedniki, ale czerpią garściami z ich zalet. Będą ciemniejsze, więc siłą rzeczy jesienią będzie zdecydowanie łatwiej je dopasować do reszty ciemnej garderoby. Dodatkowo – nie przyuważymy na ich materiale zbyt wiele błota czy brudu, który będzie się trzymał każdego z nas przy jesiennych deszczach i klejącym do ubrania, mokrym kurzu i ziemi, a ciężko wyprać spodnie w pracy…więc reasumując – TAK! Spodnie brązowe dla mężczyzny są wyborem bardzo dobrym, przemyślanym i niewymagającym wielkich rozprawiań o trudności ich zestawienia. Zobaczcie tym samym piękny album, w którym zobaczycie wiele zdjęć prezentujących ten kolor spodni.

Brown Pants

Album pokazał Wam wszystkim mam nadzieję, że brązowe spodnie męskie będą wyglądać dobrze w Waszej garderobie. Osobiście mimo naprawdę sporych pokładów pozytywnych emocji względem tej barwy i tak nie przemogę się na ich zakup. Powód jest jeden, jedyny – w mojej szafie ten kolor się po prostu nie sprawdzi przez (o ironio!) brak uniwersalności w zestawieniu z szarością czy czernią. Jednak dla większości z Was kolor ten będzie czymś godnym polecenia i zainteresowania. Pomyślcie nad tym!

1. BONOBO - świetna marka, polecana przez zainteresowanych modą amerykanów. Ciekawy fason, mianowicie zeszłoroczny hit - cargo pants (z kieszeniami na udach). 2. MEDICINE na wyprzedaży - świetny kolor, forma chino. 3. MEDICINE - także na wyprzedaży w kolorze nieco ciemniejszym.

1. BONOBO – świetna marka, polecana przez zainteresowanych modą amerykanów. Ciekawy fason, mianowicie zeszłoroczny hit – cargo pants (z kieszeniami na udach). 2. MEDICINE na wyprzedaży – świetny kolor, forma chino. 3. MEDICINE – także na wyprzedaży w kolorze nieco ciemniejszym.

Adrian / The-Bigwig

Brązowe spodnie męskie – Casualism Moda Męska

Brązowe spodnie męskie
4.76 z 17 ocen

    ADD YOUR COMMENT