Celebryci z tatuażami

Casualism Blog Moda Męska – Celebryci z tatuażami

Przyznam się Wam, już trzeci rok mój umysł codziennie minimum kilkukrotnie kręci się swobodnie wokół tatuaży stale dojrzewając do ich zaadaptowania na moje ciało. Często jednakże, żeby poprawić sobie humor dokładam je w programie graficznym ot tak, spojrzeć na siebie neutralnym wzrokiem, który co prawda mojego podejścia względem tatuaży nie zmieni, ale przygotuje mnie na ten obraz za pewien czas.

787878

Zdecydowałem by pewnych znanych Amerykańskich aktorów „wytatuować” moimi własnymi, nieskalanymi pracą tatuatora dłońmi 😉 Zobaczcie efekty na moim autorskim albumie i wyraźcie swoje zdanie!

Celebs with tattoos

Ja swoje już powoli robić zaczynam. Ba, jestem po pierwszej sześciogodzinnej sesji. Ot tak, na początek z grubej rury. Liczę na to, że wiosną gdy wreszcie moje ręce ujrzą światło dzienne będą miały na sobie dokładnie takie „dziary”, o jakich marzę już trzeci rok. Jaki jest Wasz stosunek do tatuaży? Chcielibyście wpisów tyczących się tego tematu coraz więcej? Może stworzę po zakończeniu prac wpis o tatuażu dosłownie od a do z, z perspektywy gościa bez wcześniejszego związku z tym tematem? W sieci mamy mnóstwo wpisów opisujących (poniekąd) proces wymyślania, tworzenia czy też gojenia, ale nigdy nie wiemy kto za tym poradnikiem stoi w kontekście jego dotychczasowych realizacji. W końcu inaczej na ból czy problematykę spojrzy wytatuowany niejednokrotnie, a inaczej ja, początkujący.

 

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Celebryci z tatuażami
4.8 z 22 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

9 Comments

  1. Mateurz Reply

    Zamówienia na przeróbkę własnego zdjęcia za 3..2.

    (też chcę :D)
    Świetna robota, ale na nikim tak nie siadło jak na Jackmanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *