Ciekawe prezenty – TOP 10

Ciekawe prezenty – TOP 10 – Casualism Blog Moda Męska

Uwielbiam ciekawe prezenty! Prezenty otrzymywać, dawać i czerpać z nich mnóstwo radości będąc zarówno obdarowywanym, jak i obdarowującym. Dla mnie okres, w którym mogę nieco kreatywnie podejść do tego tematu jest okresem hiper relaksującym, ale również wiadomo – ciągnącym dobrze po kieszeni 😉 Jednak warto – i to jak! Dzisiaj moje TOP 10 prezentów z różnych miejsc, nie tyczących się wyłącznie mody. Zobaczcie sami.


Dekoracja do domu – Meduza w szkle

ciekawe prezenty, prezenty najciekawsze, ciekawostki prezentowe, prezenty dla faceta, meskie prezenty

Uwielbiam upiększanie przestrzeni życiowej w nieszablonowy i ciekawy sposób. Ten prezent to kreatywność i oryginalność w jednym, więc wierzcie mi lub nie – ale osobiście lepszego prezentu w kwestii wystroju wnętrza nie widziałem. Jest oryginalnie najbardziej jak się da i potrafi na siebie zwrócić uwagę każdego, nawet człowieka zupełnie niezainteresowanego kwestią wnętrz. Co fajne – ta meduza ma niewielkie rozmiary więc nie będzie przejmować całego pomieszczenia dla siebie i wszędzie ją „wciśniemy”. Rewelacja.


Zestaw do pielęgnacji

ciekawe prezenty, prezenty najciekawsze, ciekawostki prezentowe, prezenty dla faceta, meskie prezenty

Wszyscy mężczyźni MUSZĄ o siebie dbać a ci, którzy twierdzą inaczej – po prostu się z tym kryją. Niezależnie od płci, każdy człowiek musi obciąć paznokcie, musi je wypilnikować, gdy zadzior ciągnie sweter (ożesz, aż mam ciary) czy umyć zęby wieczorem po zjedzeniu oskórowanej scyzorykiem dziczyzny 😉 Ten zestaw wygląda i składa się z naprawdę niezbędnych dla faceta rzeczy, od akcesoriów do paznokci, aż po scyzoryk. Osobiście bardzo cenię sobie tego typu zestawy i z pewnością wielu mężczyzn by się z niego w pełni autentycznie ucieszyło. W tym zestawie znajdziecie te najpraktyczniejsze przybory na co dzień i na tej zasadzie tworzy się ciekawe prezenty.


Bransoletka

ciekawe prezenty, prezenty najciekawsze, ciekawostki prezentowe, prezenty dla faceta, meskie prezenty

Nie ma faceta bez detali – mówię to prosto i twardo, bo niestety takie są fakty. Wielu z nas decyduje się na stałe usuwanie pewnych rzeczy z garderoby, ale dobra bransoletka na równi z dobrym zegarkiem potrafią niesamowicie poprawić odbiór stylizacji. Warto tym samym zacząć od wersji najbardziej męskiej i takiej, która spodoba się większości nowoczesnych mężczyzn, więc czarną i ciężką, wykonaną ze złota i stali. Piękna rzecz.

Przeczytaj koniecznie ->  Szeroki kołnierz w koszuli "Cuban collar"

 Antologia opowieści rysunkowych

ciekawe prezenty, prezenty najciekawsze, ciekawostki prezentowe, prezenty dla faceta, meskie prezenty

Uwielbiam sztukę, a komiks się do tej dziedziny zalicza jak mało co. Pamiętam czasy, gdy na półkach kioskowych leżały sterty pięknych rysunków, teraz to niestety zostało prawie całkowicie wyparte, ale nic nie stoi na przeszkodzie by wrócić do tych pięknych czasów choćby książką. Ten prezent potrafi zmienić postrzeganie komiksów, które nie będą już ot malunkami, tylko realną sztuką. Mimo, iż była to sztuka mainstreamowa, bo trafiła dosłownie wszędzie, to na ten moment nie ma w obecnych czasach żadnego następcy. Taki prezent należy do tytułowej kategorii, ciekawe prezenty to jest to! Polecam.


Elektroniczne wydanie prasy

ciekawe prezenty, prezenty najciekawsze, ciekawostki prezentowe, prezenty dla faceta, meskie prezenty

Jednak – w opozycji do powyższego – trzeba mimo wszystko iść z duchem czasu i spojrzeć na nowości z uśmiechem na ustach. W czasach, gdy mamy przy sobie ciągle zarówno telefon jak i także często również komputer możemy usprawnić proces codziennego czytania gazety czytając ją…na komputerze. Komputeryzacja przyniosła skutki w postaci wypierania prasy w kierunku elektronicznych wydań. Dla tych z nas, którzy wolą czytać przed monitorem taki wybór będzie zdecydowanie najlepszy.


Skórzany notatnik

ciekawe prezenty, prezenty najciekawsze, ciekawostki prezentowe, prezenty dla faceta, meskie prezenty

Aktualne czasy nie wypierają jednak całkowicie słowa pisanego i jestem tego faktu dobitnym przykładem. Mimo posiadania sterty elektroniki zawsze i tak najlepiej pisze mi się ręcznie. Nie zmienia to oczywiście faktu mojego chorobliwie i wprost żałośnie paskudnego stylu pisma, ale to efekt coraz rzadszego pisania „stylizowanego”. Teraz skupiam się głównie na notatkach i póki swoje bazgroły rozczytuję bez problemu to będę to robił odrzucając wszelkie gadżety – nic nie zastąpi tu pisma. W dodatku taka oprawa to kunsz sam w sobie – jak dla mnie mistrzostwo. Przez użycie skóry i postarzanych ręcznie kartek otrzymujemy notatnik żywcem wyjęty z Wiedźmina 😉

Przeczytaj koniecznie ->  Kurtki skórzane OCHNIK - Dlaczego są tak lubiane?

Zestaw do pielęgnacji dla faceta

ciekawe prezenty, prezenty najciekawsze, ciekawostki prezentowe, prezenty dla faceta, meskie prezenty

Facet to facet, większość z nas odrzuca pomysł o zakupie kremu do twarzy jako zupełnie bezsensowny i całkowicie nie nadający się dla naszej płci. Z tego względu większość mężczyzn raczej nigdy nie poczuje na swojej twarzy jakiegokolwiek kremu – póki nie zostanie nim obdarowany. Wtedy sytuacja zmienia się diametralnie i facet ten krem zużyje, no bo „po co ma leżeć”, albo „się skończy data ważności i trzeba będzie wyrzucić”. Wtedy następuje rozgrzeszenie i krem jak najbardziej będzie użytkowany z chęcią i to – być może – nawet codziennie! Aż do skończenia całej tuby, wtedy facet oczywiście żadnego kremu już nie użyje 😉 Wiem po sobie…


Perfumy Bentley

ciekawe prezenty, prezenty najciekawsze, ciekawostki prezentowe, prezenty dla faceta, meskie prezenty

Mężczyzna lubi ciemne barwy, lubi podkreślanie męskości nie tylko swoją osobą, ale także rzeczami, którymi się otacza. Perfumy w przeciwieństwie do kremu stanowią dla faceta oczywistą oczywistość i nie powodują odczucia wstydu czy zażenowania przy kasie w sklepie. Warto ten fakt wykorzystać i obdarować faceta właśnie perfumami, które – oby – spodobały się na tyle bardzo, by z chęcią ich używał. Zakup perfum zawsze niesie jakieś ryzyko, ale czasami ryzyko warto podjąć.


Przygodowa książka do poczytania

ciekawe prezenty, prezenty najciekawsze, ciekawostki prezentowe, prezenty dla faceta, meskie prezenty

Wieczory zimą bywają długie i cholernie nudne, nic więc w tym dziwnego, że każdy z nas wtedy szuka w miarę angażujących czynności, które zabiją czas. Jedni uciekają w telewizję, inni w komputer, a jeszcze inni – w książki. Warto spróbować wciągnąć się w książkę i poczuć ten dreszczyk emocji podany w zupełnie inny sposób. Filmy czy telewizja nie potrafią oddać klimatu tak dosadnie jak książka, którą z przymusu czyta się oczywiście zdecydowanie wolniej niż wchłania się film. Długie rozwinięcia, szybkie zwroty akcji i czasami godne ukłonów zakończenie. Zdecydowanie polecam wszystkim.


Ekspres na kapsułki

ciekawe prezenty, prezenty najciekawsze, ciekawostki prezentowe, prezenty dla faceta, meskie prezenty

Fakt jest także taki, że wszyscy z nas piją kawę. Ja wiem, że istnieją osoby, które kawy jednak nie spożywają, ale są to osoby na tyle rzadko spotykane, że nie widzę sensu by brać je za pewnik. Lubimy szybką, ale także i dobrą kawę, którą możemy nie dość, że szybko zrobić to i zdążyć się nią delektować. Rankiem kiedy jesteśmy zabiegani i zajęci zbieraniem się do pracy ciężko pokusić się o dobrą kawę bo nie ma ani czasu ani chęci na jakiekolwiek zaparzanie fajnej arabiki. Kapsułki ten problem rozwiązują, bo kawę przygotują dosłownie za nas – a w efekcie zrobią ją często wręcz wyśmienitą.

Przeczytaj koniecznie ->  Ubrania na jesień - Niezbędniki #1

Najprawdopodobniej dzień 05.12.2017 będzie dniem Darmowej Dostawy i wtedy też najlepiej będzie dokonać interesującego zakupu. Warto śledzić niektóre z podanych wyżej sklepów w kierunku właśnie tej informacji. Wysyłka potrafi zupełnie odmienić los wielu prezentów, dlatego warto się tym tematem szczerze zainteresować 🙂 Z resztą – nie musimy sami tego robić. Strona o nazwie przykładowo Blip potrafi zrobić to za nas – i to jest wybór najszybszy i najłatwiejszy.

Mam nadzieję, że dzisiejszy wpis i umieszczone w nim ciekawe prezenty są dla Was interesujące i że skorzystacie z podanych powyżej rozwiązań. Szczerze Wam kibicuję – byście i Wy stali się bohaterami grudniowych czasów prezentowych 🙂

Adrian / The-Bigwig

Ciekawe prezenty – TOP 10 – Casualism Męska Moda Blog

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

6 Comments

  1. Hubert Reply

    Nigdy nie mam pomysłów na prezent, a teraz w końcu coś ciekawego wybiorę. Niesamowita ta meduza 🙂

  2. Gość Reply

    Express na kapsułki to samobójstwo dla zdrowia… Lepiej już pić zwykłą ”sypaną” albo zainwestować w prawdziwy express do kawy z ceramicznym młynkiem.

  3. Snob Shop Reply

    Ciekawym pomysłem są również spinki do koszuli, a jeśli nasz gentlemen nie zwykł ich nosić zawsze sprawdzi się piękna mucha lub gustowny krawat. Pozdrawiamy – Snob Shop Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *