Conor McGregor Styl – Album inspiracyjny, jak się ubierają zawodnicy MMA?

Conor McGregor Styl – Album inspiracyjny, jak się ubierają zawodnicy MMA? – Casualism Blog Męska Moda

Większość z nas – mężczyzn – zna kogoś takiego jak Conor McGregor. To zawodnik MMA walczący w jednej z najbardziej prestiżowych i znanych organizacji na świecie, mianowicie UFC. Większość z nas nie tyle zna tę organizację co choćby kojarzy te trzy litery skłądające się na jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie skrótów. Tyle tytułem wstępu, a tytułem stylu ubierania się? Oj tak, zdecydowanie jest to temat na Casualism rozpowszechniony bardziej niż gadki o stylu walki 😉 Dzisiaj Conor McGregor styl pokaże dokładnie tak, jak powinien!

Conor McGregor Styl ubierania się, ubrania Conor McGregor, Conor McGregor ubrania, ciuchy Conor McGregor, Conor McGregor 2016, Conor McGregor 2017, Conor McGregor 2015

Mega ciekawy garnitur i świetne dodatki – wysoka półka zarówno w kwestii samej stylizacji jak i zapewne samych części składowych. Podobny garnitur od SELECTED (z pewnością niestety podobny tylko wzór…), prawie identyczny krawat od ETON.

Conor McGregor to bardzo znana postać i mówię to ja, gość, który od dobrych paru lat nie śledzi w żaden możliwy sposób jakichkolwiek sztuk walki. Lata temu gdy byłem młodym chłopakiem starałem się być na bieżąco z wynikami czy galami, które autentycznie mnie interesowały. Może przez przypływ młodzieńczego testosteronu, może przez autentyczne zainteresowanie i hobby. Teraz – mimo, że nie są to sprawy na tyle interesujące bym je śledził to jedna z osób mnie poniekąd prześladuje – i jest to Conor McGregor. Nie widziałem ani jednej jego walki, nie widziałem ani jednego wywiadu z tym jegomościem ale postanowiłem z internetowych zdjęć sklecić jeden album by pokazać Wam, że Conor McGregor styl ma naprawdę ciekawy. Może nie zawsze poprawny, ale ciekawy – na pewno.

Conor McGregor Inspiration Album

Osobiście po tych zdjęciach wnoszę, że Conor dba o swój wygląd w sposób ponadprzeciętny, w szczególności porównując go z innymi fighterami. Niestety, nie odmówię mu wielu wpadek, które najprawdopodobniej miały miejsce ze względu na coraz szerzej wypchane kieszenie. Poza stylizacjami, które wszyscy ocenimy dobrze (jak dobrze leżący, granatowy garnitur!) zdarzają się tak katastrofalne, że po prostu nie ma sensu ich przytaczać. Pokazuje to ogromny brak konsekwencji w ubiorze ludzi z wyższych sfer. Ludzi, którzy potrzebują markami lub widocznością afiszować swój stan majątkowy. Jest to niezbyt dobre dla nas – ludzi oglądających ten album pod kątem mody – ale jednocześnie dobre dla jego kariery. Rozpoznawalność w przypadku ludzi z showbiznesu musi być jak najwyższa by chcieli ją wykorzystać reklamodawcy. To oczywista oczywistość, z tego też powodu nie ganię go za wybory bo…sam nie jestem człowiekiem z showbiznesu więc nie umiem ocenić tego środowiska neutralnie. I Wam życzę sporą dozę wyrozumiałości. No i – wiele stylizacji naprawdę uderza w mój gust!

Conor McGregor Styl ubierania się, ubrania Conor McGregor, Conor McGregor ubrania, ciuchy Conor McGregor, Conor McGregor 2016, Conor McGregor 2017, Conor McGregor 2015

Styl na Ruskiego nowobogackiego biznesmena 😉 Kurtka – prawdopodobnie na wzór B3, podobna choć różniąca się w kwestii wykończenia od TIGER OF SWEDEN, uszatka – CAMEL ACTIVE.

Adrian / The-Bigwig

Conor McGregor Styl – Album inspiracyjny, jak się ubierają zawodnicy MMA?

Conor McGregor Styl – Album inspiracyjny, jak się ubierają zawodnicy MMA?
4.89 z 38 ocen

    ADD YOUR COMMENT