Critter Pants - Casualism Blog Moda Męska Critter Pants - Casualism Blog Moda Męska

Critter Pants

Casualism – Moda Męska Casual – Critter Pants

Nie będę odkrywczy opisując cały post raptem dwoma słowami. Critter pants – to określenie dotyczące stricte moich spodni, wykonanych oczywiście własnoręcznie. Ot, tenis i marynarka. Połączenie trudne, nie niemożliwe.

Czytaj dalej
 

Jak widzicie na załączonych w poście obrazkach – na sobie mam dwa wzory. Jeden mocniejszy, który przebywa na spodniach pobiera pełne sto procent atencji – i tak ma być. Szara marynarka będąca tłem ma stanowić pewnego rodzaju bazę. Szarą, stosunkowo neutralną. Ale czemu stosunkowo? Otóż specjalnie wybrałem na to stanowisko marynarkę z mikrowzorem wykonaną z lnu oraz bawełny.

Wspomniana wyżej marynarka w swoich trzewiach skrywa beżową – ale bardzo, bardzo jasną – koszulę. Lniane koszule jako marynarkowy kompan są dość niewdzięczne i w tej kwestii zdecydowanie bezpieczniejszym wyborem bywają typowe, bawełniane wyroby znane szerszemu gronu. Zdecydowałem się użyć koszuli lnianej. Oczywiście materiał jako gniotliwy i tutaj „spełnił” się w stu procentach.

Na nogach critter pants. Cóż, używam ich ostatnio rzadko – więc to wyjście było ich pierwszym w roku 2014, ale na pewno nie ostatnim. Wzór i kolor spodni jako typowo  letnie oczywiście nie współgrały z szarą, ponurą wiosną, która notabene trwa w najlepsze…

Na stopach loafersy zamszowe z Zary.

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Critter Pants
4.8 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT