Czarna koszula jeansowa - Casualism Blog Moda Męska Czarna koszula jeansowa - Casualism Blog Moda Męska

Czarna koszula jeansowa

Casualism Blog Moda Męska – Czarna koszula jeansowa

Ostatnio na Casualism widzimy nieco zbyt dużo kolorów ( 😉 ), pojedziemy więc nieco na przekór ostatnim dniom maksymalnie tym razem wyciszonym i mrocznym zestawem wprost z dna piekieł. Będzie więc czarna koszula jeansowa, czarne jeansy, czarne buty, prawie czarna bluzka. Brzmi jak monotęcza 😉

1 2

Łapią mnie czasami takie chwile. Gdy polubię pewną część garderoby, która wcześniej jakoś mi umykała to ciężko opędzić mi się od zakupu kolejnych egzemplarzy. Tak właśnie stało się z ciemnymi koszulami wykonanymi z denimu. Upatrzyłem sobie jedną, by później doszła druga, a niedawno trzecia. Teraz już jestem w tej kwestii „obkupiony” więc z ciemnymi koszulami STOP!, a w dzisiejszym zestawie pokażę Wam właśnie najnowszą.

3 4

Owa koszula to pewien dość średnich lotów wyrób w kolorze ciemnoszarym. Zwykła koszula z sieciówki stosunkowo słabo sytuowanej, mianowicie C&A, do którego nie zaglądałem latami. A że w ramach wyluzowanego dnia przejrzałem wszystkie sklepy on-line dostępnych w Polsce sieciówek, to padło i na rzeczone C&A. A znalazłem tam taką o, perełkę w morskim piasku. Po otrzymaniu koszuli z żalem stwierdziłem, że literka szacująca rozmiar została prawdopodobnie źle wszyta 😉 . Z pomocą przyszła maszyna i mój czas, co w połączeniu dało miły dla oka efekt dobrze dopasowanej koszuli.

5

Ale było mi mało. Wziąłem więc nożyczki i mocno postrzępiłem jej krawędzie, tak kołnierzyk jak i mankiety. Miałem ochotę na taki „bajer” i uważam, że wpasował się w naturę tej niegrzecznej koszuli w bezproblemowy sposób. Teraz jestem zadowolony. Tylko jej materiał jest na tyle gruby i mięsisty, że spadnie na jakiś czas na dno szafy, by wyjść na wierzch podczas jesieni.

Pod nią prawie czarna bluzka, a na nogach czarne jeansy.

6

7

Na stopach z kolei derby z Zary, a na ręce Daniel Wellington i kilka bransoletek.

KoszulaC&A, Podobna TUTAJ

Bluzka – Zara

Jeansy – Bershka, Podobne TUTAJ i TUTAJ

Buty – Zara, Podobne TUTAJ i TUTAJ

 

The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Czarna koszula jeansowa
4.97 z 39 ocen

    ADD YOUR COMMENT