Czarne adidasy – ALBUM

Czarne adidasy – ALBUM – Casualism Blog Moda Męska

Utarło się, że najlepszym kolorem na sneakersy jest zdecydowanie biel. Biel pasuje do wszystkiego i wszędzie potrafi się odnaleźć. W jednym zestawieniu lepiej, w innym nieco gorzej. Zawsze jednak jest minimum „w porządku” i z tego względu każdemu zalecam zakup minimum jednej, minimalistycznej pary. Jest jednak taki kolor, który potrafi świetnie wyglądać ale został zepchnięty na dalszy plan. Czarne adidasy to być może ten element garderoby, który warto rozważyć? Zobaczmy na albumie!

czarne adidasy, czarne sneakersy, czarne męskie adidasy, buty sportowe czarne, czarne buty sportowe dla faceta

Typowe i znane wszystkim czarne adidasy – Vans Old Skool. Skrajnie młodzieżowe, ale potrafią świetnie wyglądać także na starszym facecie. Ważne jest tylko to, by było nieco zużyte.

Sam osobiście mimo wielu lat spędzonych z modą mam raptem jedną parę czarnych sneakersów. Mimo wszystko nie potrafiłem od lat złapać z nimi wspólnego języka i raczej traktowałem je po macoszemu. Ot takie tam czarne adidasy, w których rzadko chodzę i o których ciągle zapominam. Po tym albumie jednak autentycznie postanowiłem dać im drugą szansę i zacząć je użytkować choćby czasami. Jako odstępstwo od reguły – może tak będzie najłatwiej?

Czarne adidasy są oczywiście domeną streetwearu i tam też z pewnością pozostaną jako spotykane najczęściej. Zazwyczaj widzimy je w zestawieniach nieco zbyt wyzywających jak na nasze gusty i ciężko byłoby nam się w takich odnaleźć. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie by takie czarne sneakersy próbować powoli wdrażać do naszej szafy. Ja sam – z pewnością to zrobię, może i Wy również? W międzyczasie zerknijcie na poniższy album by wyrobić sobie zdanie.

The Dark Side – Dark Sneaker Inspiration Album

Po albumie z pewnością zauważycie parę zależności. Jedną z nich jest ewidentna przewaga streetwearu, w którym czarne adidasy czują się zdecydowanie najlepiej. Po drugie zaś – zdecydowanie warto spróbować wdrożyć takie czarne buty sportowe do naszej garderoby nawet gdy złożona jest głównie z rzeczy smart-casual (jak na pierwszym zdjęciu). Sposobów na użytkowanie jest niezliczona ilość i moim zdaniem warto spróbować swoich sił. Zawsze to kolejna rzecz, która może autentycznie przyłożyć się do lepszej zabawy z modą, co nie?

Przeczytaj koniecznie ->  Preppy styl męski - ALBUM

Adrian / The-Bigwig

Czarne adidasy – ALBUM – Casualism Męska Moda Blog

Czarne adidasy – ALBUM
4.8 z 26 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

3 Comments

    1. The-Bigwig Post author Reply

      Niestety nie, nawet nie miałem ich na nogach ale w 2018 roku powinno się to skończyć 🙂 Converse i Vans to moim zdaniem identyczna półka jakościowa i raczej nie powinno być między nimi dosłownie żadnych różnic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *