Czarne spodnie – Duży ALBUM

Czarne spodnie – Casualism Blog Moda Męska

Czarne spodnie to moim zdaniem jedna z najbardziej wdzięcznych rodzajów naszej codziennej garderoby w niesprzyjającej pogodzie. Zgodnie z WPISEM NA TEN TEMAT czarne rzeczy nosimy spokojnie po zmroku, bądź podczas pochmurnej, brzydkiej pogody. Czerń ma to do siebie, że wygląda dla oka najprzyjemniej jeśli otoczymy ją aurą „ciemności”. Całkowitym przeciwieństwem dobrego użytkowania czerni jest chęć zarzucenia na siebie rzeczy w tym właśnie kolorze podczas upaló czy ostrego słońca. Kolor wtedy w oczach bardzo mocno płowieje – i spodnie są tego przykładem idealnym. Zobaczcie na wielu, wielu zdjęciach bardzo ciekawe inspiracje i być może również wprowadźcie je w swoje życie pomijając początkowe uprzedzenia.

Black Pants Inspiration Album

Sam garderobę mam czarnymi spodniami bardzo mocno wypełnioną. Jeśli więc szukacie „życiowych” i moich inspiracji – zerknijcie proszę na wcześniejsze wpisy stylizacyjne.

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Czarne spodnie – Duży ALBUM
5 z 6 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Ping

  1. Pingback: Woskowane jeansy PORADNIK Casualism Blog Moda Męska

2 Comments

  1. Bartosz Reply

    Hejka! Wiem że strasznie stary wpis odkopuje, ale upałó w nim zawarte wymaga naprawienia 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *