Damski blog?! - Casualism Blog Moda Męska Damski blog?! - Casualism Blog Moda Męska

Damski blog?! :O

Damski blog, początek?! – Casualism Blog Moda

Dzisiaj bardzo, BARDZO niepewnie, proszę o troszkę wyrozumiałości…Wiecie co? Decyzja rosła we mnie parę miesięcy, kotłowała się i walczyła, ale wygrała! Szczerze Wam powiem, że uwielbiam rozwijać Casualism. Będąc z dziewczyną, która kocha modę staję się biernym (często i aktywnym) „widzem” jej Instagramów, Tumblrów, Pinterestów czy innych ciekawych z punktu „modnego” gościa inspiracji. Widzę więc jak ładna i fajna może być damska moda, nie dziwię się, że to głównie dziewczyny ją uwielbiają. Przeszukuję razem z nią sklepy, czasami poszukam jej ciekawych rzeczy, często kupię jej „ubraniowy prezent”, doceniam damską modę. Cóż, było dla mnie oczywiste od paru dobrych miesięcy, że moja dziewczyna stanie się pełnoprawną częścią Casualism. Częścią, której (na szczęście!) nie odczują mężczyźni, ale z pewnością odczują dziewczyny, których z miesiąca na miesiąc przybywa w dobrym tempie. Damski blog? Nie do końca…

tumblr.com

tumblr.com

Słowa wyjaśnienia :) Wpisy, które będą proponowane w damskim kierunku nie będą W ŻADEN SPOSÓB kolidowały z męskimi. Nie ma żadnej możliwości by damskie wpisy wypierały męskie choćby w minimalnym stopniu, które z oczywistych względów będą tu najważniejsze i fakt ten nie zmieni się nigdy. Jednak, gdy przerwa między męskimi wpisami wynosi przykładowo trzy dni? To czemu tej luki nie wypełnić wpisem damskim skoro ja nie mam czasu na pisanie?! Jako, że łatwo mi zaprzęgać drugie dłonie do pracy nad ciekawymi rzeczami to z chęcią to wykorzystam dla dobra ogółu! Powtórzę się – wpisy damskie NIE BĘDĄ kolidować w żaden sposób z męskimi, zobaczcie na przykładowym diagramie.

To tylko przykład, ale jednak mówiący wiele o przyszłości.

To tylko przykład, ale jednak mówiący wiele o przyszłości.

Moja dziewczyna jest w temacie mody minimum tak dobra jak ja, ma identyczny styl, równie łatwo przychodzi jej pisanie. Jednak oczywiście, jako iż mój Blog jest moim Blogiem to warto bym pisał początkowe wpisy poprawiał swoją ręką, jednocześnie wiadoma sprawa – pod dyktando „właścicielki” danego tematu. Nie będę oczywiście tych wpisów pisał, tu praca należy do dziewczyny, ja tak dobry w damską modę nie jestem 😉 I nie pisałbym się w to z pewnością!

Wielu z Was pytało mnie mailowo czy znam dobry Blog damski, ale odpowiadałem (całkowicie szczerze) wymijająco informując tylko o dobrych szafiarkach. Owszem, szafiarek mamy zatrzęsienie i są wśród nich prawdziwe perełki (o których również będziemy pisać), jednak nie jest to to, czego szukacie. Szukacie poradników, szukacie inspiracji, szukacie świetnych ubrań dla swoich dziewczyn. Najciemniej pod latarnią jak to mawiają, dlatego z chęcią zaatakujemy oboje i tę niszę! Pod dłońmi mieliśmy więc broń, o której niestety zapomnieliśmy, ale dzięki temu uderzy ze zdwojoną siłą.

tumblr.com

tumblr.com

Będą poradniki, będą rzeczone kolaże, będzie mnóstwo ciekawostek ze świata damskiej mody czy ogólnie rzecz biorąc – bardziej damskiego spojrzenia na kwestię ciuchów. Moim zdaniem zmiana ta będzie dla nas wszystkich czymś absolutnie świetnym i jakże niespotykanym! Mam nadzieję, że podzielacie mój entuzjazm, pożyczcie nam szczęścia i jednocześnie dajcie słowa uznania lub dezaprobaty – wszystko biorę na klatę jako właściciel bloga 😉 Zapytacie dlaczego dziewczyna nie założy swojego bloga? Z prostej przyczyny – mój Blog jest tak duży, że nie ma sensu zaczynać od zera, a warto wykorzystać dużą popularność Casualism. Dodatkowo nieco rozbudzimy to miejsce jej pięknymi, wartymi obejrzenia stylizacjami.

Acha! Oczywiście wpisy będą EWIDENTNIE sygnowane tak, byście byli pewni odwiedzając stronę główną, że tyczą się damskiej mody. Ważna jest przejrzystość i dosłownie brak skonfundowania.

Czekam na opinie, te dołujące jak i pokrzepiające. Czekam na szczere, prawdziwe komentarze, które w tym temacie biorę pod uwagę w 100%. Często w kwestii ubrań komentarze negatywne staram się naprowadzić na swój tok myślenia, ale tutaj daję moim czytelnikom ważną kartę przetargową – jesteście w tej kwestii najważniejsi i to od Was kochani moi zależy czy pomysł „przejdzie czy nie przejdzie”!

tumblr.com

tumblr.com

Adrian / The-Bigwig (i Narzeczona)

Kurtki zimowe damskie 2016 – Casualism Blog Moda

Damski blog?! :O
4.43 z 21 ocen

    ADD YOUR COMMENT