Dwurzędowa marynarka - Casualism Blog Moda Męska Dwurzędowa marynarka - Casualism Blog Moda Męska

Dwurzędowa marynarka RAZ!

Casualism – Moda Męska Casual – Dwurzędowa marynarka

Post, który dzisiaj widzicie spełnia wymogi, które sobie narzuciłem i można opisać go mianem smart-casualu, gdyż na barkach wreszcie miejsce grzeje dwurzędowa marynarka. Dwa rzędy to zdecydowanie jedna z najbliższych memu zmysłowi estetyki form marynarek.

Czytaj dalej

Co mam na sobie nietrudno po samym wstępie zauważyć. Góra to bawełniana, granatowa marynarka bez konstrukcji z białymi guzikami. Czuję się w niej jak w koszuli. Drugiej.

Sama koszula to jeansowy chambray, który jako koszula pod marynarką jest ciekawą odskocznią od mocno typowych koszul garniturowych. Niby jej „formalność” nie istnieje w ogóle, to jej użytkowość wewnątrz marynarki mnie zadziwia. Uzupełniłem jej kołnierzyk krawatem typu knit. Wpasował się w punkt.

Spodnie to jeansy, które raczej ciężko dopasować do dwurzędówki. Kwestie high/low są mocno sporne ale swoją wytrwałością chcę pokazać Wam, że marynarka dwurzędowa marynarce dwurzędowej nierówna. W moim przypadku mocno w combosie jeans/dwa rzędy pomaga zarówno materiał, jak i sam krój. Casual/casual.

Buty – jako że cały zestaw obok formalnego nawet nie stał – to Nike Go w wersji leather.
Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Dwurzędowa marynarka RAZ!
4.5 z 2 ocen

    ADD YOUR COMMENT