Dwurzędowa marynarka - Casualism Blog Moda Męska Dwurzędowa marynarka - Casualism Blog Moda Męska

Dwurzędowa marynarka bawełniana jest git!

Casualism – Moda Męska Casual – Dwurzędowa marynarka bawełniana

Luz nad luzy. Oczywiście ciężko mówić o tym przypadku gdy na naszych barkach przesiaduje dwurzędowa marynarka bawełniana, ale i ją możemy skutecznie odformalnić, w efekcie czując się jak w bluzie kangurce podczas porannego joggingu.

Życie jest życiem. Mój Blog jest jego zwierciadłem. A że w moim życiu moje wybory są moimi – to takie pokazuję na blogu. Dlatego nie stylizuję zestawów. Nie tworzę ich na potrzeby bloga. Nie interesuje mnie jako tako jak będą prezentować się na zdjęciach przy samym tworzeniu ubrania na dzień następny. Takie blogi lubię najbardziej, takiego jestem właścicielem.

Mam na sobie marynarkę, którą niedawno zmodyfikowałem i jej temat został już przerobiony w stu procentach w TYM wpisie. Jednakże wartym odnotowania faktem jest to, iż dodałem jeden guzik przyszyty na dziko, bez dziurki. Jedna z lepszych marynarek, którą mogę stosować jako kurtkę. Nieformalny materiał, krój i cała reszta daje o sobie znać. Marynarka ta może więc działać jako kurtka. Ot jesienne okrycie.

Pod spodem bluzka z długimi rękawami. Niewiele jest na jej temat do opowiedzenia. Ot, bawełniana bluzka z guzikami u góry. Tyle. A poszetka w czaszki.

Na nogach jeansy Levi’s 511, które oczywiście nieco zwęziłem poniżej kolana. Mają ciekawy kolor i ciemne szwy, niekontrastujące. Zdecydowałem, że takich spodni mi brak. A ich łatwość użytkowania jest niezaprzeczalna. Powoli jeansy – pomimo mojego krótkiego zainteresowania ich tematem – rosną w siłę w mojej garderobie. Są rewelacyjnym przełamaniem reszty zestawu, który można odczuć jako elegancki – w tym przypadku marynarkę. Dlatego pomimo niechęci u wielu – jestem ich zwolennikiem. Jeśli mam na sobie jakąkolwiek marynarkę i chcę jej użycie zrobić bardziej casualowym to zakładam jeansy. Spodnie chino tworzą klimat dopełnienia wizerunku marynarki. Są same z siebie bardziej eleganckimi spodniami, niż 5-pocket. Dlatego użytkowanie spodni chino ograniczam do zestawów, które nie mają prawa być odczute jako eleganckie, bądź zależy mi na takim jego odbieraniu przez otoczenie. Choć i od tego są odstępstwa, a lubię kombinować, co widzieliście w poprzednim wpisie.

A na nogach buty. Loafersy firmy Esprit.

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Dwurzędowa marynarka bawełniana jest git!
4.6 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT