Dwurzędowa marynarka i polówka?!

Casualism – Moda Męska Casual – Dwurzędowa marynarka

Przymusowej przerwie w blogowaniu mówię stop – powiedziała dwurzędowa marynarka!

Co tam u Was? U mnie w porządku. Jedyna negatywna kwestia, której mimowolnie jesteście świadkami to niezaakceptowany przeze mnie odpoczynek od blogowania 😉 mam nadzieję, że takie rzeczy nie będą działy się często. A jak już – to mam zamiar nadążyć z przygotowaniami i przygotować wpisy „na wyrost”. Ale póki co nowy wpis.

2

1

12

Jako, że dzisiejszy dzień był ciepły, to postanowiłem wypróbować nowo zakupioną dwurzędówkę. Dwurzędowe marynarki przeżywają aktualnie swoistego rodzaju renesans. Targi mody, zagraniczne Blogi, sesje zdjęciowe. Wszędzie dwa rzędy. Na szczęście trend zaczyna witać również w Polskie rejony dzięki czemu zakupiłem ową marynarkę. Mam na sobie bardzo swobodną, mocno casualową wersję tejże. Bawełniany wyrób bez podszewki na plecach. Ramiona wypełnili bardzo znikomo, dzięki czemu nie prezentuje się nazbyt „dostojnie”. Jedyne miejsce gdzie podszewka jest, jednocześnie mocno mi przeszkadzając to rękawy. Mam zamiar pozbyć się podszewki i stamtąd. Wtedy rękawy osiągną jeszcze większy „casual-factor” dzięki wymięciom. Dodatkowo fajnie się uniosą, dzięki czemu nie będę musiał radykalnie ich skracać.
11

6

Na nogach spodnie z kratką na podszewce w dolnych rejonach. Bardzo fajny detal, z którego często korzystam. A na klatce piersiowej koszulka polo z błękitnej pique.

10
9
8

A stopy to Nike Go. Wersja skórzana. Szukałem jakiś czas skórzanych Nike’ów, no i znalazłem. Samo logo jest duże, ale zrobione w taki sposób, ze mi w ogóle nie przeszkadza. Są cholernie wygodne i bardzo je lubię. Tak wiem, będą mocno się brudzić. Ale taki też ich urok.

5

4

3

 

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Dwurzędowa marynarka i polówka?!
5 z 6 ocen

    ADD YOUR COMMENT