Dżinsowa koszula błękitna

Casualism Blog Moda Męska – Dżinsowa koszula błękitna

Ten tydzień to casual i swoboda pełną gębą. Tydzień, który swoją „lekkością”, aż mnie przytłacza. Zaczynam co prawda przyzwyczajać się do nowego stanu rzeczy, ale oj oj, nie oznacza to zaprzestania chodzenia w rzeczach eleganckich 😉 Dzisiaj więc nowa, niepokazywana tutaj jeszcze dżinsowa koszula, błękitna i bardzo swobodna. Zobaczcie!

1

Wprost uwielbiam, gdy mogę cieszyć się nową rzeczą i nosić ją w sposób dokładnie taki, jakiego oczekiwałem przy zakupie. Kupując tę koszulę byłem pewien o sposobie jej użytkowania – że raczej zawsze będę nosił ją rozpiętą. Szczególnie często do bardzo ciemnej reszty, takie połączenia to  szeroki kontrast między dołem i górą, moim zdaniem bardzo korzystny.

2 3

Pod spodem zwykła/niezwykła koszulka, o której ciężko słowo napisać prócz faktu, że szew biegnie po plecach 😉 Stanowi świetne tło, niezbyt mocno się wyróżnia, a materiał mimo pewnego rodzaju „domieszek” świetnie mi się nosi.

4

Na nogach jeansy z dziurami, które wprost uwielbiacie 😉 Wiem, że wywołują skrajne opinie i gdyby zależało mi na odzewie wyłącznie pozytywnym – nie pokazywałbym ich, a że (mam nadzieję) cenicie mnie za szczerość i równie szczerą radość z noszenia moich własnych rzeczy to i te spodnie powoli zaczniecie pozytywnie oceniać. Może nie ze względu na siebie, nie ze względu na swój gust czy upodobania, a ze względu na fakt, iż ten kto je nosi – je uwielbia.

5

Bransoletki na prawej ręce pochodzą ze źródła, którego aktualnie zupełnie nie pamiętam. Lewa zaś to niedawno otrzymane od firmy Bransoletki She&HeBracelets (Instagram)/

Tym razem użyłem (chyba…) TAKĄ plecionkę, kolejną również plecionkę TAKĄ i TE nitki.

6

Derby (tym razem bez widocznych skarpetek) to coś, czego chciałem spróbować już dawno, niestety mimo wszystko nie było mi to dane, aż do teraz. Połączenie jest niebanalne, bardzo zwracające na siebie uwagę i zupełnie nieprzystające do Polskich ulic. Innymi słowy – polubiłem! A jakie skarpetki wewnątrz? Zapraszam na mój Instagram w prawym sidebarze 😉

Koszula – H&M, Podobna TUTAJ

KoszulkaH&M

Spodnie – Ciężko o dziury tego pokroju, ale podobne TUTAJ

Buty – Zara, Podobne TUTAJ

7

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Dżinsowa koszula błękitna
5 z 12 ocen

    ADD YOUR COMMENT