Nike Roshe Run i joggers - Casualism Blog Moda Męska Nike Roshe Run i joggers - Casualism Blog Moda Męska

Dżoguję w Roshach – Nike Roshe Run

Casualism – Moda Męska Casual – Nike Roshe Run

Aj, ciepło nastało, styl się rozluźnił ustępując miejsca praktycznym przesłankom ubioru – wygodzie i komfortowi, a więc niechże Nike Roshe Run użyte zostaną! W temperaturach bardzo niskich, czy też bardzo wysokich zdrowie i samopoczucie nakazuje użytkowanie ubioru dostosowanego do aury.

Czytaj dalej
 

Tak też jest dzisiaj. Jestem człowiekiem, który w sposób bardzo dotkliwy odczuwa wysokie temperatury, toteż robię wszystko by te negatywne odczucia całkowicie (bądź w jakimś stopniu) zniwelować. Odczuwam temperaturę jako zdecydowanie wyższą niż jest w rzeczywistości i bacznie zwracam uwagę na ubiór i tkaniny szczególnie w kontekście lata i upałów.

Mam na sobie lnianą koszulkę t-shirt z H&M’u, której komfort mnie zadziwia. Naprawdę lepszego materiału na t-shirt człowiek nie wymyśli nigdy. Luźny, wręcz półprzezroczysty splot i pełnia naturalności dają mi zarówno komfort, jak i ciekawy styl. Dodam, że jak zwykle w moich koszulkach – rękawki podwijam dość mocno by ukazać jak największą część ramienia. Nienawidzę gdy rękawek koszulki kończy się przykładowo prawie przy łokciu. Krótki rękaw to krótki rękaw i nie ma tutaj filozofii – skoro krótki to krótki.

Na nogach spodnie cargo ze ściągaczami u dołu nogawek – więc typu jogger. Co różni spodnie jogger od spodni typu sweatpants/dresy? Że te drugie są tkane luźno, jak bluza. Z kolei joggery to spodnie chino z dołożonym u dołu ściągaczem. Świetne spodnie. Bardzo cienkie, naturalne i przyjemne w dotyku.

A buty to Roshe Run od Nike. W dalszym ciągu oceniam te buty jako najwygodniejsze – co z resztą obija się po całym internecie nie bez przyczyny. Jako, że but cały z przodu jest wykonany z cieniuteńkiej, przewiewnej tkaniny (mesh) to czuć nawet najlżejszy podmuch wiatru podczas chodu – a to podczas upałów będzie wyborem diametralnie lepszym niż grube skóry i równać się z nim może jedynie dobrej jakości materiał typu canvas (Converse, Superga).

Casualism – Moda Męska Casual
~The-Bigwig
Dżoguję w Roshach – Nike Roshe Run
4.63 z 8 ocen

    ADD YOUR COMMENT