Fiancee’s Moment…#3 – Koronkowo

Cześć!


Dzisiaj pokazuję Wam po raz kolejny moją narzeczoną. Tym razem w koronkowej bluzeczce koloru nude. Jeden z moich ulubionych zestawów.

Narzeczona ma na górze sweter narzutkę firmy Zara, bardzo luźny akcent. Ma bardzo ładny, delikatnie beżowy kolor i rewelacyjna fakturę.

Z kolei pod narzutą ma koszulę z Zary w koronkę, którą notabene kupowaliśmy razem. Za moją namową została więc zakupiona i dumnie prezentuje się na narzeczonej. Ma ciekawy, czarny kołnierzyk zaś cała jest koloru nude i bardzo dobrze uzupełnia beżowy kolor narzutki. Z tyłu guziczki rozpinane przez całą długość.

Spodnie Stradivarius. Mocno obcisłe jeansy z elastycznego materiału, bardzo cienkiego i niezbyt mocno startego koloru. Bardzo dobrze wyglądają i z tego względu są klasyczne pomimo faktu bycia mocno opinającymi.

Na stopach znajdują się buty z Deichmann’a – tzw. Lordsy, czyli jak dla mnie slippersy. Na froncie czaszka zrobiona z niewielkich ćwieków koloru beżu/złota. Kupiliśmy te buty głównie ze względu na mnie. Moja narzeczona nie była do końca przekonana, ale namówiłem ją i z biegiem czasu stała się mi za to wdzięczna. Czaszka na przodzie przywodzi mi na myśl firmę Barker Black przez co buty te są lekko „ironiczne” i jako akcent, a nie główny element stroju wyglądają rewelacyjnie.

Akcesoria – wszystko od a do z – Parfois. Weszliśmy do tego sklepu widząc na wystawie ciekawe i stosunkowo nowoczesne wzory. A wyszliśmy z wieloma fantami, które i na mnie wywierały pozytywne wrażenia. Zegarek, fajna bransoletka i ładna torebka, także pasek z tej firmy. Wszystkie akcesoria utrzymane w tonacji beżu i koloru nude.

Yummy!

W szczegółach:
– Narzuta Zara
– Koszula Zara
– Spodnie Stradivarius
– Akcesoria (pasek, zegarek ,bransoletka, torebka) Parfois
– Buty Deichmann

Zajawka:

~The-Bigwig
Fiancee’s Moment…#3 – Koronkowo
4 z 1 ocen

    ADD YOUR COMMENT