Fioletowe spodnie - ZESTAW - Casualism Blog Moda Męska Fioletowe spodnie - ZESTAW - Casualism Blog Moda Męska

Fioletowe spodnie

Casualism Blog Moda Męska – Fioletowe spodnie

Rzadko bywają u mnie kolory, a jak już bywają – to w stosunkowo niewielkiej ilości. Dzisiaj taki dzień – mam na sobie szarość i fioletowe spodnie, które po raz ostatni miałem na sobie w ubiegłym już roku, w dodatku o nich na długi czas dosłownie zapomniałem. Tym razem reaktywacja. Czy udana? Przekonajmy się wszyscy.

1

2 3

Od góry idąc, na samym wierzchu mam marynarkę w kratę, którą generalnie lubię, doceniam i noszę z przyjemnością. Aczkolwiek po zimowym nabraniu wagi (nie tylko mięśniowej 😉 ) stała się opięta bardziej niż zwykle. Nie jest to kwestia stała i niezmienna, bo za tydzień czeka na mnie rygor i redukcja. Redukcja z połowy czekolady dziennie na jedną czwartą.

4

Pod nią sweter, cienki, ale z wełny merynosów więc grzejący i miły w dotyku. Zdecydowanie pierwszy wybór przy skądinąd dość cienkiej marynarce. Tak, było mi ciepło. Nie, nie będę chory 😉

5

78 9

A jeszcze pod swetrem – koszula, zwykła biała, cholernie mocno opięta koszula, której aż takiej „wąskości” absolutnie się nie spodziewałem. Miłe zaskoczenie.

10 11

Na nogach fioletowe spodnie, nieco tym razem szersze niż zwykle, ale bez większej przesady, raptem ze dwa centymetry na wylocie to maksimum. Przyzwyczajony jestem do fasonów opinających mi łydkę i udo. Tym razem postanowiłem, by dać nogom nieco luzu tworząc spójną linię z marynarką.

12

Na stopach skórzane oxfordy, w kieszonce piersiowej lniana, biała poszetka, a pod szyją – szary knit jedwabny w poziome paski. Oczywiście sweter ten fakt skrzętnie ukrył.

13

Marynarka – H&M, Podobna

Sweter – TK Maxx

Koszula – Zara

Spodnie – Morris

Buty – TK Maxx, Podobne

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual Blog

Fioletowe spodnie
5 z 21 ocen

    ADD YOUR COMMENT