Flanelowa koszula i sweter

Casualism Blog Moda Męska – Flanelowa koszula i sweter

Dzisiaj wpis na środek tygodnia, luźny i podczas jesieni – wygodny. Flanelowa koszula na tę porę roku to mus nad musy, a gdy dodatkowo na niej mamy rozpinany kardigan – to zaczyna się robić wprost gorąco!

1 2 3

Idąc więc od góry mam na sobie gruby sweter typu kardigan, więc rozpinany od góry do samego dołu. Ten wyróżnia się ciekawie rozwiązanym sposobem zapięcia – jest na typowe dla budrysówek kołki. Ze względu na hiper grubą włóczkę wełny i dość ciasny splot to za sprawą tego swetra na dwór mogę wyjść bez kurtki. Świetne, iście jesienne rozwiązanie dające pole do popisu przykładowo koszulom.

4 5

Pod swetrem z kolei miejsce ma koszula flanelowa w przeważającym odcieniu zieleni. Jest to koszula stosunkowo rzadko spotykana, głównie ze względu na tę właśnie kolorystykę, oraz krój leżący dość blisko ciała. Zdecydowanie wśród flanel to w tej czuję się najlepiej, choć pragnę zauważyć, że jest w kroju regularnym. Z tego względu w klatce jest na styk, by w pasie być za dużą 😉

6 8

Na nogach zwykłe jeansy w ciemnej kolorystyce, lekko podwinięte.

9 10

A na stopach tym razem jasne, typowe i legendarne Converse, które postanowiłem użyć w miejsce całkiem białych. Dodały do tego zestawu coś. Na głowie znienawidzona przez wielu z Was czapka :)

 

SweterPodobny1 Podobny2

KoszulaPodobna1 Podobna2

Jeansy – H&M Podobne

ButyTUTAJ

 

The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

Flanelowa koszula i sweter
5 z 11 ocen

    ADD YOUR COMMENT