Flanelowa koszula w kratę

Casualism Blog Moda Męska – Flanelowa koszula w kratę

Dziwne rzeczy. Na dworze temperatura powietrza zbliża się do temperatury naszych ciał, a tu mam dzisiaj dla Was zestaw sprzed kilku tygodni, gdy to…był idealny na aktualną wtedy pogodę. Nie patrzcie więc na ten zestaw okiem nieprzychylnym, bo siłą rzeczy publikacja wpisów nie zawsze jest na bieżąco i czasami, tak jak dzisiaj, zestawy wykonywane kilka tygodni temu na Casualism pojawiają się dopiero teraz…Tak więc flanelowa koszula w kratę RAZ!

Flanelowa koszula w kratę Flanelowa koszula w kratę Flanelowa koszula w kratę

Cały zestaw kręci się mocno wokół stylu streetwear, ale w wydaniu bliskim Saint Laurent, z którego garściami czerpię inspiracje i wiecie o tym od dawien dawna. Na górze mamy flanelową koszulę w kratę od firmy Tailor Store, której proces tworzenia był genialny, choć…popełniłem jeden błąd, czy ktoś mi go wytknie? 😉 koszula jest dość mięsista, ale nie nadzwyczaj gruba niczym typowe, ciężkie flanele z USA. Inicjały na kieszonce piersiowej to jedyny mój „wkład” w klasyczną koszulę. Oczywiście rozpięta, bo pod spodem miałem białą koszulkę. I to w niej zostawałem „samopas” gdy temperatura podnosiła się nieco wyżej.

Flanelowa koszula w kratę Biały t shirt Flanelowa koszula w kratę

Na nogach czarne jeansy, których użytkowość i uniwersalność mimo użycia zamków miażdży wszystko to, co posiadam w szafie. Spodnie są wąskie choć nie nad wyraz obcisłe i uważam ich dopasowanie jako idealny przystanek między dopasowaniem zbyt mocnym, a dopasowaniem nieco zbyt luźnym. Zamki generują mnóstwo „rock-factor”, który podoba mi się niezmiernie :)

A na stopach trzewiki od Yanko.

Flanelowa koszula w kratę Czarne jeansy wąskie

Koszula – Tailor Store, Podobną mamy TUTAJ na przecenie 70%, warto brać, oraz TUTAJ na przecenie prawie 50%.

Koszulka – H&M, generalnie ciężko znaleźć podobną. Ostatni raz widziałem ją na dziale rockowym tegoż sklepu.

Jeansy – Zara. O podobne ciężko, ale TUTAJ producent pokazał „w porządku” alternatywę. Nieco się różnią, ale zamysły podobne

Trzewiki – Yanko. Podobne mamy np. TUTAJ w wersji zdobionej ażurowaniem.

Flanelowa koszula w kratę

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Flanelowa koszula w kratę
5 z 14 ocen

    ADD YOUR COMMENT