Forum moda męska Casualism – Hity z forum!

Casualism – Blog Moda Męska – Forum moda męska

Mijają kolejne dni (dokładnie to kolejny miesiąc) działania naszego pięknego Forum Casualism i w związku z tym faktem jestem wręcz zobowiązany do zaprezentowania kilku ciekawszych wpisów, czy też wycinków z nich gdyż Forum rozwija się z prędkością światła.

Pragnę także zauważyć, że to my – wszyscy – zaczynamy tworzyć świetne miejsce w sieci, skupiające w swoich zasobach osoby zainteresowane ubiorem w nieprzeciętny sposób. Nasze miejsce jest niezwykle przyjazne, wbrew temu co spędzało mi sen z powiek przed „startem”. Zauważam absolutny brak jakiegokolwiek wywyższania się. Zero nieprzyjemnych wymian zdań. Jest tu i miło, kulturalnie i przyjemnie zarazem – a jednocześnie nas, użytkowników – jest coraz więcej.

Zachęcam Was do REJESTRACJI – nie zajmie wiele, a dzięki temu zyskasz możliwość rozmów z innymi ludźmi z zainteresowaniem bardzo bliskim Twojemu. Na pewno uzyskasz nowe znajomości a i od Ciebie zapewne wielu użytkowników wiele się nauczy. Szczerze zachęcam.

Bez tytułu

A więc zaczynajmy…

Co mam dziś na sobie?” to temat zachęcający do odwiedzin jak żaden inny. Jako ostatni zdjęcie wrzucili Jakub oraz tomek1988 , a co ciekawe – wrzucili je na inny serwer, więc niech dla Was będzie to przedsmak tego, co zobaczycie na wcześniejszych stronach. Jakub zaprezentował zestaw z Majorki. Tomek1988 to użytkownik z pięknymi New Balance i zestawem z marynarką. Oj, jest modnie. Jest miodnie!

Rozmiarówki” naszej odzieży to temat trudny i wymagający dogłębnej analizy. Rozpoczęty, kontynuowany i wspierany przez zaangażowanego użytkownika o dużej wiedzy Peat Barleys. Zdecydowanie jest to miejsce warte częstego odwiedzania i zadawania ewentualnych pytań. Forumowicze z chęcią pomogą.

Garnitur na ślub” to temat rozpoczęty przez użytkownika Pandawidek i tytuł myślę jest mocno wymowny. Dyskutujemy tutaj na temat tej wspaniałej części garderoby rozkładając ją na czynniki pierwsze.

Rozmiar butów” to temat traktujący o rozmiarach butów, o ich kupowaniu w „ciemno” przez internet i próbie dobrania właściwego rozmiaru względem długości własnej stopy w korelacji do długości wkładki. Konkluzje? To już w temacie…

Espadryle” mają już trzy strony i rosną sukcesywnie. Pojawiają się ciekawe zdjęcia modeli i dużo wymian opinii miedzy Forumowiczami. Warto odwiedzić.

Dyskusja o markach„. Zobaczcie jak nasi Forumowicze opiniują i pytają o marki odzieżowe. Pamiętaj, że i Ty możesz to Forum tworzyć – ale nie tylko wiedzą, a nawet pytaniem. Możesz zacząć w tym miejscu.

W temacie „Najnowsze zakupy” stale chwilimy się nowymi nabytkami. Ostatnim na stronie poprzedniej jest bardzo ładna torba. Ale zobaczcie sami.

 

Pomysły/sugestie” to temat stworzony przeze mnie – byście mogli podsunąć mi temat wpisu, zapytać o sprawy, które wymagają obgadania na stronie głównej Casualism.pl.

Innymi słowy – zachęcam do REJESTRACJI. Forum Casualism jest niezastąpione w swojej wiedzy, przychylności i kulturze. Stale się rozwija – ale to już Wasza zasługa i to Wam za to dziękuję i…liczę na więcej!

 

The-Bigwig

Casualism – Forum moda męska

Forum moda męska Casualism – Hity z forum!
4.38 z 8 ocen