Forum o modzie męskiej Casualism – Hity z forum!

Casualism – Blog Moda Męska – Forum o modzie męskiej FC

Po miesiącu od uruchomienia Forum.Casualism mogę w dniu dzisiejszym przedstawić Wam najlepsze tematy zbudowane w jego obrębie. Jest to wynik jak dla mnie niezwykle dobry i mam nadzieję, że zachęci nowych z Was do REJESTRACJI na FC i zapewni Wam zarówno kupę zabawy, jak i kupę wiedzy. Którą to przekażecie innym – bądź od nich otrzymacie. Szczerze Wam polecam.

Zbudujmy społeczność, której słowo „Casual” będzie myślą przewodnią.

A teraz czas na jedne z lepszych tematów (klikając tytuł w przeglądarce otworzy się nowe okno, więc ten wpis nie zostanie zamknięty):

Co mam dziś na sobie? – Temat się rozwija, przoduje w nim użytkownik Jakub, oraz użytkownik Copywriter. Zdecydowanie warto zajrzeć. By zobaczyć niektóre zdjęcia potrzebna jest rejestracja, zachęcam więc!

Mój zapach – moja druga skóra – Temat o perfumach prężnie rośnie w siłę. A to za sprawą użytkownika Copywriter, oraz dołączonego niedawno użytkownika Rubus. Świetne porady, ciekawe zagadnienia. Temat jest bardzo rozwojowy.

Modowe porażki – W tym miejscu z kolei każdy z użytkowników może popsioczyć na otoczenie. Pewnego rodzaju rozluźniacz, w dodatku bardzo miły w użytku.

Siłownia i praca nad ciałem – Mogę się pochwalić faktem, że na forum Casualism jest wielu mężczyzn, którzy chcąc wyglądać lepiej budują swoją muskulaturę i dbają o sylwetkę. Cieszę się niezwykle bardzo wiedząc, że na forum skupiamy ludzi dbających o siebie nie tylko połowicznie. Zachęcam do zobaczenia na własne oczy jak użytkownik SoulfulFONQ zmienił swoje ciało w przeciągu kilku lat! A razem z użytkownikami Peat Barleys, oraz Ikari – założyliśmy się o przyszłoroczne wakacje – pod koniec których mamy zamiar na forum wrzucić zdjęcia naszych sylwetek po przemianie, która powinna zwalić nas wszystkich z nóg!

Pierdoły. Pierdoły. TASIEMIEC pierdołowaty – To w tym właśnie miejscu rozpoczyna się wiele z tematów, które później są przez użytkowników forum omawiane. Świetne miejsce na przywitanie się, pogawędki niezwiązane z jakimkolwiek tematem i wszelkie dywagacje o…klasycznych głupotach.

 

I wiele innych…Które by zobaczyć potrzebujecie dobrych kilku chwil. Mam nadzieję, że ten wpis spowoduje u Was chęć uczestniczenia w rozwoju FC. Zróbmy to razem!

The-Bigwig

Casialism – Moda Męska Casual

Forum o modzie męskiej Casualism – Hity z forum!
4.88 z 8 ocen

    ADD YOUR COMMENT