HITY – Forum o Modzie Męskiej

Casualism – Blog Moda Męska – HITY – Forum o Modzie Męskiej

Forum o modzie męskiej Casualism stale rośnie. Użytkownicy przybywają, a same wpisy pojawiają się niezwykle często. Cieszy mnie niebywale fakt zrzeszania na Forum tak dużej ilości ciekawych osobowości z przeważnie naprawdę świetną wiedzą. Tym razem wpis dla naszego Forum i poniżej wklejam ciekawsze, poruszane na nim sprawy.

Zachęcam Was do REJESTRACJI – nie zajmie wiele, a dzięki temu zyskasz możliwość rozmów z innymi ludźmi z zainteresowaniem bardzo bliskim Twojemu. Na pewno uzyskasz nowe znajomości a i od Ciebie zapewne wielu użytkowników wiele się nauczy. Szczerze zachęcam.

FC

Co mam dziś na sobie – nazwa tematu mówi wszystko. Nie ma sensu bym rzucał nickami, ale uwierzcie mi – zdecydowanie warto obejrzeć cały temat i nie pominąć żadnego z wpisu.

DAMSKIE INSPIRACJE – dziewczyny i kobiety coś dla nas :) – wreszcie i damska część naszej społeczności zaczyna się pokazywać w sposób więcej niż bierny. Na razie temat raczkuje, ale zapewne niedługo stanie się jednym z częściej odwiedzanych.

Co kupić, jak wyglądać? – Jeden z użytkowników potrzebował i potrzebuje dalej pomocy dotyczącej ubioru. Bardzo jestem ciekaw jak sprawa się zakończy, a miejmy nadzieję – w efekcie przyniesie duże kompendium wiedzy.

Poradnia stylistyczna – z czym zestawić rzecz x – Jeden z ciekawszych tematów, zdecydowanie wartych obejrzenia.

New Balance – Ten temat jako całość jest niezwykle miły dla oka i ducha, głównie ze względu na bardzo pouczający i ciekawy wpis użytkownika sneaker_freaker. Warto zobaczyć, warto poczytać.

 

Reszta ciekawych tematów, wypowiedzi czy zdjęć czeka na Was w kolejnych tematach, które zdecydowanie powinniście sami odszukać, wczytać się w nie i czerpać z nich radość.

Innymi słowy – zachęcam do REJESTRACJI. Forum Casualism jest niezastąpione w swojej wiedzy, przychylności i kulturze. Stale się rozwija – ale to już Wasza zasługa i to Wam za to dziękuję i…liczę na więcej!

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

HITY – Forum o Modzie Męskiej
5 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT