Granatowy garnitur - Casualism Blog Moda Męska Granatowy garnitur - Casualism Blog Moda Męska

Granatowy garnitur męski

Casualism Blog Moda Męska – Granatowy garnitur męski

W dzisiejszym wpisie, w absolutnej opozycji do wpisów ostatnich – jestem w pełnym rynsztunku eleganckim. To jeden z dni, podczas których czuję się jak nowo narodzony i choć rzadko korzystam z dobrodziejstw garnituru to odczuwam jego bardzo duże zalety. Dzisiaj więc zestaw skrajnie elegancki, ale do rzeczy.

1

Garnitur jest nieco inny niż TEN pokazywany jakiś czas temu. To model zdecydowanie lepiej dopasowany, co nie oznacza węższy – jest po prostu taki, jaki być powinien. Wąski w talii, wąski w rękawach, wąski w nogawkach – ale wszystko w granicach dobrego smaku, nie tak jak wówczas było. Materiał jak to typowa, gładka i cieniuteńka wełna jest nieco gniotliwy, ale kwestię tę pozostaje zaakceptować jako cechę, bynajmniej nie wadę. Firma Paul Smith, kupiony na portalu aukcyjnym. Nietykany.

2

Sam garnitur można kupić taniej i warto korzystać ze wszystkich możliwości oszczędzenia każdej złotówki. Ja jestem zwolennikiem szukania oszczędności gdzie tylko się da (nie tracąc nic na samej odzieży!), a rozrzucać pieniędzy po podłodze nie lubię. Pisałem  kiedyś poradnik na temat oszczędzania. Teraz do punktu, który odwiedzam codziennie dopisuję AleRabat.com – świetna strona z bardzo przyjazną aplikacją. Wiadomo o co chodzi – strona z kupą informacji nt. wyprzedaży czy konkretnych kodów.

Zrzut ekranu 2018-08-09 o 17.40.45

 

6

A! Co wprawniejsze oczy zwróciły zapewne uwagę na mój nowy gadżet nadgarstkowy 😉 to zegarek firmy Daniel Wellington, który od czasu otrzymania noszę namiętnie! Czarny pasek, biała i minimalistyczna tarcza – te cechy sprawdzą się w mojej garderobie i uwierzcie mi na słowo, bo na razie nie widzicie zdjęć – ale ten zegarek jest totalnie uniwersalny. Wyraz temu dam na pewno w jednym z następnych wpisów.

Dodatkowo – na kod CASUALISM przy zakupie dowolnego zegarka na stronie DanielWellington otrzymujecie 15% zniżki. Sama przyjemność.

4

Buty to patynowane monki z Zary. Wraz z resztą brązowych akcesoriów (czarny pasek na zegarki to mój wymysł!) świetnie uzupełniają granatowy garnitur. Warto też wspomnieć o pięknym krawacie, świetny traf, kupiony jako nowy na znanym portalu aukcyjnym.

7 5

Garnitur – Paul Smith

KoszulaTailor Store

Buty – Zara, Podobne TUTAJ

ZegarekDaniel Wellington

Krawat – Boss

8

The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Granatowy garnitur męski
4.85 z 20 ocen

    ADD YOUR COMMENT