Gruby sweter w warkocze

Casualism Blog Moda Męska – Gruby sweter w warkocze

Dzisiaj będzie krótko bo wakacyjne fale napierają 😉 Ale nie zmienia to faktu, że jesteście dla mnie ludźmi na tyle ważnymi, że wolną chwilę z dala od miastowego zgiełku poświęcę z chęcią na napisanie wpisu i uraczenie Was zestawem, który stworzyłem już jakiś czas temu. Pokażę więc nowy, gruby sweter w warkocze w typowym dla tego fasonu kolorze beżu. To zestawienie na czas chłodnego dnia lata lub zwykłego dnia jesieni 😉

Gruby sweter w warkocze Gruby sweter w warkocze

Na górze mamy więc mój najnowszy nabytek w postaci grubego swetra w warkoczowy splot. Zdecydowanie jeden z najpiękniejszych modeli jakie były dostępne w dniu zakupu. Jest przyduży, efekt zamierzonego rozciągnięcia, które niestety poszło troszkę „za daleko”. Kwestia wróciła do normy oczywiście po praniu 😉

Na nogach jeansy, model Levi’s 511, lekko przeze mnie zwężone od kolana w dół.

Gruby sweter w warkocze Sweter w splot warkoczowy

A na stopach zaś białe Converse, które zaczynam powoli użytkować coraz chętniej bo ich rozmiar jest idealny dopiero wtedy, gdy w ich wnętrze wpadną skarpetki. Cały zestaw w stylu uwielbianym przez wielu ludzi – palewave.

Sweter – Podobny TUTAJ

SpodnieLevi’s 511

ButyConverse w wersji all-white

Gruby sweter w warkocze Gruby sweter w warkocze Białe Converse

Gruby sweter w warkocze

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Gruby sweter w warkocze
5 z 26 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

8 Comments

    1. The-Bigwig Post author Reply

      Ło matko, nie wiedziałem. Siedzę na słabym necie i uwierzyłem, że ten wzór i ta cena to raczej 100% bawełniany pewnik więc skopiowałem link prawym klikiem, bez wchodzenia w szczegóły. A tu taka niespodzianka 😉 link wyedytowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *