Gruby szalik męski - Casualism Blog Moda Męska Gruby szalik męski - Casualism Blog Moda Męska

Gruby szalik męski

Casualism Blog Moda Męska – Gruby szalik męski

Osobiście za szalikami wszelkiej maści nie przepadałem. Wiedziała o tym cała rodzina. Z tego względu na jeden z ciekawszych prezentów otrzymałem ten właśnie gruby szalik męski 😉 Nie powiem, jego posiadanie dość mocno zmieniło moje postrzeganie tej części garderoby choć nie jest to dla mnie wyrób łatwy do użytku. No ale pozwólcie, że się oswoimy.

1 2 3

Jak widzicie łowcą atencji został rzeczony szal, co właściwie jest dla mnie rzeczą dość niepojętą, przynajmniej do tej pory. Ten szalik jest z Zary, cechują go ogromne wymiary i niestety sztuczny skład, ale z prezentów czerpię od zawsze zdecydowanie większą radość. Generalnie ten model, kolor i wymiar są dla mnie czymś, co przyciąga uwagę w cholernie mocny sposób. Czy mi to pasuje? Oj tak, czasami tego wręcz wymagam. Ten dzień nie należał do minimalizmu choć jednocześnie zwróćcie proszę uwagę, że większość rzeczy dużych jest wyłącznie w odcieniach szarości.

4 5 6

Pod spodem marynarka z wełnianej flaneli, która trzyma tak mocno ciepło, że pod spodem nie było nic poza koszulą. Tym razem nie stwierdzę, że użytkuję ją często, bo po prostu tym stwierdzeniem skłamałbym. Użytkowanie jej przypada na co-któryś-miesiąc i to nierzadko rzadziej. Lubię ją wyłącznie wtedy, gdy pod spodem mam mnóstwo warstw, które skutecznie wypchną jej trzewia. Jest dość szeroka, wina mojej stale zmniejszającej się talii. Drugi raz nie poddam jej przeróbkom, zostanie jako marynarka idealna do warstwowienia.

7 8 9

Koszula, którą otrzymałem od Trashness  (TA) jest z kolei przeze mnie bardzi często użytkowana. Niestety, nie będzie chyba dane Wam jej zobaczyć w pełnej okazałości póki pogoda na to nie zezwoli 😉 Tym razem widzimy jej nikłą część.

10 11

Na nogach równie wełniane spodnie, właściwie dość niedawno pokazywane, nie mam więc na ich temat nic nowego do dodania.

12 13

Skórzane derby (TE) firmy Kiomi. Świetne buty, przystosowały mi się do stopy jak ta lala. TUTAJ macie poradnik na temat derbów, którego jeśli jeszcze nie przeczytaliście to koniecznie zróbcie to teraz!

14

SzalZara

MarynarkaPodobna1, Podobna2

KoszulaTrashness denim

Spodnie – COS, Podobne

ButyKiomi, Podobne

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Gruby szalik męski
5 z 12 ocen

    ADD YOUR COMMENT