Kurtka bomber i ZX'y - Casualism Blog Moda Męska Kurtka bomber i ZX'y - Casualism Blog Moda Męska

HajTop – Kurtka bomber

Casualism – Moda Męska Casual – Kurtka bomber

Dzisiaj pościk z butami, które od dawna mieszały mi w portfelu, tak jak i kurtka bomber zresztą. Zdecydowałem by obie te rzeczy zakupić. Cały zestaw cichociemny, typowo w moim stylu.

Czytaj dalej
 

Jak widzicie góra to kurtka, której na Blogu jeszcze nie było – dzisiaj jej pierwszy, ale bardzo miły raz. Bomber – klasyka w swoim wydaniu, której brak w garderobie odczuwałem codziennie przy pogodzie deszczowej. Zastępuje parkę w sposób naprawdę bardzo fajny – wprowadza sporo streetwear’u. A ze względu na swoją do bólu klasyczną linię bez udziwnień mogę nazwać ją klasyczną. Klasyka jest w cenie zawsze – jak nazwa sugeruje nie ogranicza się wyłącznie do stroju eleganckiego. Pamiętajcie, że klasyką nazwać możemy także ubrania, które w niezmienionej formie przetrwały aż po dziś dzień, nie muszą to być stroje eleganckie. Tak jak z tą kurtką.

A pod kurtką t-shirt, której uniwersalność mnie zadziwia z każdym dniem coraz bardziej. Uwielbiam.

A na nogach spodnie Bardzo wąskie, czarne jeansy.

Stopy z kolei wpadły w najnowsze, tytułowe high-topy. Wybór padł na obiekt mych streetwear’owych westchnień – Nike Blazer w wersji Vintage. Wszystko w nich uwielbiam – od skóry (full grain) do koloru i uniwersalności niczym rzeczony wyżej t-shirt. Po ich zakupie nie mogłem się od nich oderwać długi, długi czas, w czym pomagała mi jakże syfna pogoda i niechęć ubrudzenia innych butów. Świetny wybór. Wystająca gąbka, klasyczne linie (lata ’70) uderzyły idealnie w mój gust. Szukam następnych kolorystyk…

Casualism – Moda Męska Casual
The-Bigwig
HajTop – Kurtka bomber
3.67 z 3 ocen