Hip hop styl – KID CUDI – album

Hip hop styl – KID CUDI – album – Casualism Blog Moda Męska

Uwielbiam hip hop jako styl muzyczny i jego odmiany, ale już jako odskocznie od typowego mojego muzycznego gustu. Od lat uważałem i uważam nadal, że hiphop i rap to style muzyczne, które są bliskie memu sercu i od dosłownie wieku dziecięgo jestem jego zwolennikiem. Kid Cudi to człowiek, którego słucham, ale bez większych emocji, jako zabicie czasu. Niemniej, zauważyłem w odmętach internetu wiele zdjęć godnych pokazania jako styl i sposób noszenia się jednej z wielu hiphopowych gwiazd. Zobaczcie album, a w nim hip hop styl i znany przez wielu Kid Cudi!

Hip hop styl, Kid Cudi raper, styl męski rap, styl hiphop raperski

Sam styl muzyczny nie jest czymś, co warto opisać na łamach Casualism z oczywistych względów. Nie jest to bynajmniej blog muzyczny 😉  Warto jednak Kid Cudiego posłuchać by wyrobić sobie zdanie na temat muzycznego dorobku i scenicznego stylu. W poniższym albumie znajduje się wycinek jego gustu i stworzonych własnoręcznie lub poprzez stylistów zestawieniami. Sam uważam, że wiele zestawień jest nad wyraz ciekawych. Zobaczcie!

Cudi Inspiration Album

Adrian / The-Bigwig

Hip hop styl – KID CUDI – album – Casualism Moda Męska Blog

Hip hop styl – KID CUDI – album
4.8 z 26 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *