Inspiracja – Styl czarny i styl biały

Casualism Blog Moda Męska – Styl czarny i styl biały

Mam dla Was dwa, ciekawe kolaże, których przygotowywanie było dla mnie czystą radością. Będzie…ciekawie i dość niespotykanie na pewno w kwestii stylu białego. Bo czy styl biały i styl czarny muszą występować wyłącznie jako dwa składowe kolory w jednym zestawie? Otóż nie. Zobaczcie sami!

3

1. Na biało, dzień dobry. Biały zestaw

Biały styl ubioru

Ten styl jest dla pełną gębą streetwearem, którego niestety nie potrafiłbym unieść bo kolor biały z moją skórą dość dziwnie się komponuje, szczególnie gdy podczas lata ta skóra ciemnieje w zastraszającym tempie. Zwykle opiniuje się mnie wtedy jako zabawowego żigolo 😉 Przechodząc do sedna. Mamy bluzę w kolorze szarości (ufam opisowi a nie zdjęciom, które tę bluzę ukazują jako beżową) z krótkimi rękawami i całkowicie pustym frontem. Bardzo ciekawa i niespotykana alternatywa do wszechobecnych „typowości”. Pod spodem długa koszulka w kolorze czystej bieli, której dół fajnie powinien wystawać spod bluzy i ciekawie łączyć się ze spodniami. Same spodnie to jeansy w także białym kolorze, wprost piękne. Na dole uzupełnimy białą kolorystykę dobrym odcieniem brązu – w tym wypadku ciemnym zamszem w bucie o fasonie chelsea, uwielbianym przez Kanyego Westa, który miał na ten zestaw spory wpływ.

Bluza KoszulkaSpodnie Buty (ogrom rzeczy na przecenie, polecam przejrzeć)

2. Na czarno, dobranoc. Czarny zestaw.

Czarne ubrania

Ten styl w przeciwieństwie do poprzedniego bywa moją codziennością przez długie dni, bo zakochałem się w nim mam nadzieję ze wzajemnością. Styl ten obraca się wyłącznie wokół w pełni neutralnych barw jak czerń i odcienie szarości, a także biel, której postanowiłem tutaj nie używać. Podobnie jednakże do stylu białego jest ciężki do uniesienia dla większości społeczeństwa. Bywa przytłaczający dla blondynów i mocno eksponuje koloryt skóry. Być może z tego względu lepiej czuję się w czerni, bez której nie umiałbym żyć. Niby kolor smutny, ale jakże wesoły 😉 PORADNIK mamy tutaj. Co do zestawu – bluza podobnie jak w zestawie pierwszym nie jest zwykła i nudna, wprost przeciwnie, mamy zarówno ciekawy krój jak i całkowity brak rękawów. Bluza świetnie uzupełni się z koszulką pod spodem, której asymetryczny dół powinien rewelacyjnie komponować się z jeansami. Same jeansy to czarny model z dziurami na całej długości nóg, wyglądają na fajne. Do tego buty derby, które posiadam, oczywiście bez skarpetek. Zestaw streetwear!

Bluza Koszulka Jeansy Buty (tak jak poprzednio – przeceny!)

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Inspiracja – Styl czarny i styl biały
5 z 10 ocen

    ADD YOUR COMMENT