Inspiracje dla mężczyzn - Casualism Blog Moda Męska Inspiracje dla mężczyzn - Casualism Blog Moda Męska

Inspiracje dla mężczyzn

Casualism Blog o Modzie Męskiej – Inspiracje dla mężczyzn

Dzisiaj mam dla Was kolaże, by nasza sobota stała się pełna i inspirująca. Mam szczerą nadzieję, że i dzisiejsze kolaże przypadną Wam do gustu jako sensowne i takie, które możecie przenieść na pole swojej własnej garderoby. Tego Wam życze i zapraszam!

1


1. Bordo z granatem.

2

Kolor granatowy jest kolorem bazowym, który pasuje wprost do wszystkiego. Kolor bordowy zaś jest granatu idealnym uzupełnieniem, które nie przejdzie obok obserwujących nas ludzi z obojętnością. Połączenie proste, które ciężko popsuć nieudolnym dobieraniem pozostałych części garderoby. W tym zestawie połączyłem ze sobą te dwa kolory zachowując pełną symbiozę. Dlatego na górze jako największy element w postaci okrycia wierzchniego jest granatowe, a spodnie z kolei – bordowe. Koszula granatowe, której mankiety i kołnierzyk będą wystawać spod bordowego swetra uzupełnią się wzajemnie w ciekawy dla oka sposób. Jako jedyne przełamanie kolorystyczny przewidziałem użycie butów typu chelsea boot w kolorze jasnego zamszu oraz pasek.

KurtkaSweterKoszulaSpodnieButyPasek

 


 

2. Kamizelka w kratę.

3

Ten zestaw z kolei to smart-casual pełną gębą. Jak widzicie i tutaj użyłem marynarki w kolorze granatowym, który jako baza – nada się dosłownie wszędzie. Pod nią miejsce zapewniła sobie kamizelka w kolorze jasnoszarym w dość wyrazistą kratę. Świetnie się komponuje z prostotą i niezaburzoną formą marynarki. Pod kamizelką z kolei wyrazista, ale o niskiej skali kratka typu gingham. Dopasowując ze sobą bardzo podobne wzory warte zapamiętania jest to, by różniły się skalą/wielkością. Tutaj ta zasada zobowiązuje. Na nogach z kolei ciemnoszare spodnie bawełniane w fajnym splocie materiału, a na stopach brązowe broguesy. Pod ich kolor dobrałem również pasek. Całość – w ciekawym, miłym dla oka stylu.

MarynarkaKamizelkaKoszulaSpodnieButyPasek

 

The-Bigwig

Casualism – Blog o Modzie Męskiej

Inspiracje dla mężczyzn
5 z 2 ocen

    ADD YOUR COMMENT