Inspiracje męskie

Casualism – Blog Moda Męska – Inspiracje męskie

Dzisiaj sobota, a dzień ten od jakiegoś czasu stoi pod znakiem uwielbianych zarówno przeze mnie jak i mam nadzieję przez Was – kolaży. Osobiście bawię się nieziemsko mogąc dać Wam część swojego stylu bez posiadania danych rzeczy. Sama przyjemność z aspektem dużego pożytku.

a

 


 

1. Elegancki zestaw na jesień.

1

Niby chłodem raczy nas już zima kalendarzowa, ale nie jest to zima w pełnym znaczeniu tego słowa. Dzisiaj zestaw, który będzie z wyglądu i użytych materiał dość ciepły, a nadawał będzie się na spokojne dni przy pogodzie aktualnej. Wystarczy dołożyć sweter i szalik – ale tę interpretację pozostawiam Wam. Teraz nieco o zestawie. Osobiście nie trawię materiału zwanego sztruksem – nie podoba mi się – ale wiem, że materiał jako sam materiał genialnie radzi sobie w niższych temperaturach. Lubię za to kolor bordowy, z tego względu dzisiaj połączyłem dla Was spodnie w tym właśnie kolorze, do tego szarą marynarkę w kratę, którą bardzo dobrze oceniam. Koszula biała poradzi sobie tutaj w kontekście zgaszenia mocy pozostałych części ubioru. Akcesoria nawiązują do dwukolorowej kolorystyki zestawu, a są to bordowe skarpetki oraz poszetka z krawatem łączące w swoich materiałach nieco z kolorów bordo i szarości. Buty – derby – w tym sezonie niezwykle modne i tutaj znalazły swoje miejsce wraz z czarnym paskiem. Ciepła czapka z kolei zagrzeje nam schłodzoną, ale nie zmieszaną głowę.

Spodnie – Marynarka – Koszula – Buty – Pasek – Skarpetki – Czapka – Krawat – Poszetka

 

2. Buntownicza sobota

2

Zestawy takie jak ten mógłbym wrzucić na siebie bez zbędnego ale. Podobają mi się tu użyte kolejne elementy jako składowe i kolorystyka – jako absolutnie bliska mojej kolorystyce idealnej. Czarna, bardzo męska kurtka bez wodotrysków w fasonie cafe racer, pod spodem świetny sweter w ciekawy wzór melanżu. Na nogach sprane jeansy w odcieniu zwanym light wash/stone wash i zapewne wiele innych. Buty to genialne trampki, które TUTAJ opisałem (zobaczcie cenę! WARTO!)

Przeczytaj koniecznie ->  Inspiracja męska na lato

Kurtka – Sweter – JeansyButy – Pasek – Skarpetki

 

3. Cenowe ekstremum!

3

Kto z nas nie marzy czasami o dokonywaniu zakupów, w których cena nie gra żadnej roli? Każdy, a jak nie każdy – to każdy – niektórzy się nie przyznają. Cały zestaw również w moim stylu, który chciałbym na Casualism pokazać w podobnej do powyższej odsłonie 😉 Jako pierwsze skrzypce gra kurtka firmy Balmain, która (nie w tym dokładnie wydaniu) od zawsze podobała mi się niezwykle bardzo. Cena jest za wysoka, ale liczę na zakup podobnej ze srebrnymi zamkami w przyszłym roku. Pod spodem fajna bluza znanej firmy opisanej…dość widocznie, na klatce piersiowej. Do tego jeansy również firmy Balmain, których to zakup (nie w tym wydaniu, również) z kolei jest mi bliższy niż kiedykolwiek wcześniej. Piękne buty, ciepła czapka i skarpety, do tego rękawiczki i czarny pasek. Zestaw na miasto jak znalazł. W każdym siedzi snob. We mnie siedzi również.

Kurtka – Bluza – JeansyButy – Pasek – Skarpetki – Czapka – Rękawiczki

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Inspiracje męskie
5 z 8 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

3 Comments

    1. The-Bigwig Post author Reply

      Troszkę zbliżone są kolorem, ale jeśli je mocno „rozróżnisz” od koloru kurtki np. ciemnymi jeansami to powinno być w porządku. Pamiętaj, żeby zachować duży kontrast, nie zakładaj więc obu tych rzeczy naraz z jasnymi spodniami – muszą być ciemne.

  1. Rafał Reply

    ,,Niby chłodem raczy nas już zima kalendarzowa, ale nie jest to zima w pełnym znaczeniu tego słowa”. Może dlatego, że zima zaczyna się 22 grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *