Inspiracje męskie - KOLAŻE - Casualism Blog Moda Męska Inspiracje męskie - KOLAŻE - Casualism Blog Moda Męska

Inspiracje męskie

Casualism Blog Moda Męska – Inspiracje męskie

Jak nosimy trencz? W wieloraki sposób. Dzisiaj inspiracje męskie, więc na zasadzie kolaży pokażę Wam dwie możliwości, skrajnie od siebie różne. Sam trencz to rzecz, której właścicielem nie byłem nigdy, ale nie wpływa to na fakt, iż to okrycie wierzchnie jest dosłownie świetne i dobrze się sprawdzi w praktycznie każdych warunkach.

k


1. Trencz z garniturem. Formalnie.

1

TRENCZGARNITURKOSZULABUTYKRAWATBUTYPASEK

Formalne zestawienie trencza jest moim zdaniem najprostszym i zarazem najłatwiejszym, a efekty jakie można uzyskać – naprawdę dobre. W tym zestawieniu połączenie neutralnego koloru płaszcza idealnie współgra z soczystym granatem garnituru. Garnitur w tym kolorze nie jest często spotykany. Łączy w sobie cechy zarówno absolutnie eleganckiej rzeczy, jak i dość nieformalnej kolorystyki. Połączenie tych barw tworzy bardzo miły dla oka, ciekawy efekt. Uzupełnienie zestawu w białą koszulę i granatowy krawat nadaje dużej dozy formalności, a wtórują w tym czarne buty i czarny pasek. Sam chętnie wskoczyłbym w ten zestaw. Świetny zestaw na wiosnę, trencz uchroni przed deszczem drogi garnitur, a sam garnitur nada formalności.

 

2. Czarny trencz? Streetwear.

2

TRENCZSPODNIEBLUZABUTYCZAPKA

Ten zestaw z kolei to wprost absolutne przeciwieństwo umieszczonego zestawu powyżej. Mamy więc tym razem czarny płaszcz tej samej marki co poprzedni. Pod nim czarna bluza z zamkami po obu stronach, co nadaje pewnego „streetwear’owego” efektu, wzmocnionego przez woskowane spodnie w stylu Balmain. Ale tylko w stylu, bo cena jednak zupełnie inna. Na stopach, żeby od zbyt dużej ilości połysku nie bolały oczy przewidziałem buty typu Chelsea z czarnego zamszu. Na głowie czapka, która pomoże w chłodnych chwilach.

 

The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Inspiracje męskie
4.94 z 17 ocen

    ADD YOUR COMMENT