Inspiracje męskie na jesień – Zalando

Casualism Blog Moda Męska – Inspiracje męskie na jesień

Dzisiaj inspiracje męskie na jesień. Sklep, w ramach którego dokonamy wyboru dwóch zestawów to ZALANDO. Zdecydowanie sklep z olbrzymią ilością wartościowego asortymentu, nie będzie to więc jednorazowa akcja, a powtarzalna.

zalando_logo_72

Sam sklep, o czym po raz pierwszy przekonałem się raptem kilkanaście dni temu przy zakupie BIAŁYCH BUTÓW, ma same pozytywy. Szybka, darmowa wysyłka i darmowy zwrot, niezależnie od zwydatkowanej kwoty. Dla mnie jako „fit-freak’a” te dwie sprawy są niezwykle ważne, tym bardziej, że niejednokrotnie w „zwykłym” sklepie nie dokonałem zakupu wyłącznie za względu na dopasowanie. Dlatego z całego serca polecam Zalando. Zacznijmy!

 


 1. Parka na spokojnie.

B7022H00A-N11@18

Parki w kolorze oliwkowym to jedne z ciekawszych, klasycznych i wartych użytku części garderoby na jesienną pogodę. Zestawiłem ją z grubym kardiganem oraz koszulą w prążek. Dwa kolory do tego użyte, czyli błękit oraz beż ciekawie się uzupełniają i mimo oliwkowej zieleni u góry – nie gryzą się, bo biały prążek nieco stonował błękitny. Użycie ciemnogranatowych, bardzo klasycznych jeansów postawiło kropkę nad i, zaakcentowaną przez białe trampki. Ten wybór nie każdy z Was może ocenić pozytywnie, ale widząc kilka zestawów tego typu oceniam to połączenie jako niezwykle ciekawe.

Parka Kardigan Koszula Jeansy Buty

 

 2. Trencz na wieczory.

PI922G01B-Q11@7

Wieczór ma to do siebie, że zapada zmrok – i tym samym z szafy możemy bezobciachowo nosić czarne, wręcz mroczne rzeczy. Duże okrycia wierzchnie są dla tego koloru najtrudniejsze i zdecydowanie najciężej je nosić za pełnego słońca, bez odczucia śmieszności. Dokładając do powyższego zestawu szare spodnie osiągamy monochromatyczny wygląd tak świetnie wyglądający po zmierzchu czy podczas naprawdę brzydkiej pogody.

Trencz Koszula Spodnie Buty Pasek

 

The-Bigwig

Casualism – Blog Moda Męska

Inspiracje męskie na jesień – Zalando
5 z 4 ocen

    ADD YOUR COMMENT