Inspiracje męskie – Wiosna lato 2015

Casualism Blog Moda Męska – Inspiracje męskie – Wiosna lato 2015

Jak wszyscy wiemy słupki rtęci codziennie się podnoszą namawiając nas do noszenia coraz to lżejszych ubrań. Z pomocą inspiracyjną przychodzę więc ja, z moim najnowszym albumem, z którego jestem absolutnie dumny jako spełniony Bloger. Dzisiaj inspiracje męskie i ponad 70 zdjęć prezentujących elegancki ubiór na nadchodzące miesiące. Album jest przeplatany zdjęciami ładnych budynków, świetnych widoków czy innych równie miłych dla oka i podniebienia spraw, poza ubiorem oczywiście. Najlepsze przed nami!

4E4josU

Album znajduje się poniżej i tym samym ogromnie zapraszam Was na przejrzenie wszystkich zdjęć, skupiając się na każdym z osobna. Cały album, który przejdziecie zatrzymując się nad każdym zdjęciem spowoduje zapewne uczucie chęci wyjścia na dwór, chęci do wskoczenia w ubrania lżejsze niż powietrze i odwiedzenia jakiejkolwiek plaży. Zapraszam!

Wiosna i lato to piękny okres, który dosłownie wbija mi się w pamięć z każdym rokiem coraz bardziej. Uwielbiam czas, kiedy grube ubrania zaczynamy mimowolnie chować coraz głębiej, a wyciągamy lżejsze, nie zastanawiając się nad tym zbytnio. Kiedy to słońce nadaje coraz mocniej, a dzień staje się coraz dłuższy, noc z kolei – coraz ciekawsza. Od wiosny zaś krótka droga do lata, a lato jako cięższy dla mnie okres nie jest już „tak” przyjemny jak ciepła, ładna, miła dla człowieka w kwestii temperatury wiosna. Mam nadzieję, że album wzmocni w Was poczucie tego, co czuję ja. Do następnego!

 

The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Inspiracje męskie – Wiosna lato 2015
5 z 29 ocen

    ADD YOUR COMMENT