Inspiracje męskie – Wiosna lato 2015

Casualism Blog Moda Męska – Inspiracje męskie – Wiosna lato 2015

Jak wszyscy wiemy słupki rtęci codziennie się podnoszą namawiając nas do noszenia coraz to lżejszych ubrań. Z pomocą inspiracyjną przychodzę więc ja, z moim najnowszym albumem, z którego jestem absolutnie dumny jako spełniony Bloger. Dzisiaj inspiracje męskie i ponad 70 zdjęć prezentujących elegancki ubiór na nadchodzące miesiące. Album jest przeplatany zdjęciami ładnych budynków, świetnych widoków czy innych równie miłych dla oka i podniebienia spraw, poza ubiorem oczywiście. Najlepsze przed nami!

4E4josU

Album znajduje się poniżej i tym samym ogromnie zapraszam Was na przejrzenie wszystkich zdjęć, skupiając się na każdym z osobna. Cały album, który przejdziecie zatrzymując się nad każdym zdjęciem spowoduje zapewne uczucie chęci wyjścia na dwór, chęci do wskoczenia w ubrania lżejsze niż powietrze i odwiedzenia jakiejkolwiek plaży. Zapraszam!

Wiosna i lato to piękny okres, który dosłownie wbija mi się w pamięć z każdym rokiem coraz bardziej. Uwielbiam czas, kiedy grube ubrania zaczynamy mimowolnie chować coraz głębiej, a wyciągamy lżejsze, nie zastanawiając się nad tym zbytnio. Kiedy to słońce nadaje coraz mocniej, a dzień staje się coraz dłuższy, noc z kolei – coraz ciekawsza. Od wiosny zaś krótka droga do lata, a lato jako cięższy dla mnie okres nie jest już „tak” przyjemny jak ciepła, ładna, miła dla człowieka w kwestii temperatury wiosna. Mam nadzieję, że album wzmocni w Was poczucie tego, co czuję ja. Do następnego!

 

The-Bigwig

Casualism – Blog o Męskiej Modzie

Inspiracje męskie – Wiosna lato 2015
5 z 29 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

13 Comments

 1. Cezary Reply

  Nie ma to jak odpalić laptopa i zasilić baterie garścią nowych inspiracji 🙂 dzięki

 2. wojttek Reply

  Oj lato również jak dla mnie jest gorsze niż wiosna…te upały mogą człowieka zwalić z nóg

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Zgadza się. Dla mnie lato to ciężki okres, ale od czasu gdy (poniekąd) poświęcam ubiór na rzecz termicznego komfortu to nie irytuje mnie to może „aż tak”.

 3. Mateusz Reply

  Aż wyciągnąłem nogi przed siebie, ręce do tyłu wyciągnąłem i uśmiechnąłem się, że to już maj i choć małymi kroczkami, ale ta piękna aura, ciepłe powietrze i lżejsze ciuchy do nas idą… Takie zdjęcia to tylko wywołują we mnie potrzebę wskoczenia w krótkie portki i wybrania się na spacer po plaży 😉 świetne zdjęcia

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Jak miło! Bardzo fajny komentarz, cieszę się niezmiernie, że mogłem spowodować w Tobie takie odczucia tym wpisem. Ja już czekam na wakacje i letni „chillout” 😉

 4. Aga Reply

  A ja wypowiem się jako jedyna kobieta – przynajmniej pd tym postem 😛 Bardzo podoba mi się Twój blog i to śledzenie nowinek i Twój styl oczywiście. Ach, gdyby tak mężczyznom bardziej chciało się dbać o wygląd. Niestety wielu z nich uważa, że jeden sweter, parę T-shirtów i „skarpety w sandały” wystarczą. A facet, który dba o wygląd jest zniewieściały i niemęski. Panowi – nic bardziej mylnego! Pozdrawiam.

 5. Wabski Reply

  W mojej szafie znajduje się głównie kilka koszul, t shirty męskie i 3 pary spodni. Takie skromne zestawienie. Nie czułem dotąd potrzeby strojenia się codziennie w coś innego, ale chyba czas zadbać i o to. Przydałoby się też w moim przypadku zacząć trochę zmieniać style, bo do tej pory ograniczałem się może tylko do dwóch. Będę zatem śledził blog uważnie i zainspiruje się czymś 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *