Inspiracje wiosenne

Casualism Blog Moda Męska – Inspiracje wiosenne

Jedną z ulubionych rubryk na Casualism jest na pewno ta, której dzisiaj zawartość nieco powiększę kolejnym wpisem – Propozycje zestawów. Dzisiaj inspiracje wiosenne, ale w typowym dla mnie, czyli nietypowym dla ogółu stylu. Zapraszam na ciekawe i odpowiadające mojemu aktualnemu humorowi zestawienia.

k

 

 


 1. Płaszcz na wiosnę?!

1

A oczywiście, płaszcz na wiosnę to bardzo ciekawe rozwiązanie jeśli obdarzymy tę część garderoby należytym…brakiem szacunku. Ludzie niepotrzebnie podniosłe płaszcze odczuwają jako pełnię formalności – a jest często wręcz skrajnie odwrotnie. Płaszcze takie mogą być dopełnieniem każdego stylu i w każdym stylu mogą się sprawdzić, dzisiaj więc czarny płaszcz w konkretnie nieeleganckim wydaniu. W pełni rockowym i bardzo niegrzecznym. Na samej górze płaszcz, który można nosić podczas spokojnych dni zimy, aczkolwiek nie tylko podczas takiej pogody może się sprawdzić, a zasługą jest warstwa pod spodem. Tym razem widzimy nieśmiertelny i legendarny biały t-shirt (TUTAJ poradnik). Pamiętajmy by biała koszulka była jak najmocniej „wyciągnięta” zarówno w kwestii samego torsu jak i dekoltu – nie może być wąska, obcisła. Zestaw uzupełniłem w czarne, bardzo wąskie jeansy i słynące z rockowego powiązania buty typu chelsea oraz ciekawe akcesoria uzupełniające stylizację.

PłaszczKoszulkaSpodnieButyNaszyjnikBransoletka

 


 

2. Wiosenne safari

2

Ten wpis z kolei prezentuje ciekawe podejście do wiosennej kolorystyki. Znana z mojego bloga (choć ostatnio zaniedbana) kurtka typu safari wreszcie przemycona zostanie do dzisiejszego kolażu. Cały zestaw obraca się wokół neutralnie delikatnej kolorystyki beżu. Zaczynamy od kurtki, jej kolor i ewidentna lekkość materiału świetnie poradzi sobie w wiosennym słońcu, a pomoże w tym warstwa spodnia, czyli lekko sprana koszulka w paski z długimi rękawami. Na nogach spodnie w kolorze „off-white”, czyli lekko beżowym odcieniu bieli. Czysta biel jest czasami zimna, warto więc rozejrzeć się czasami za jej cieplejszym ekwiwalentem. Na nogach beżowe, bardzo ładne New Balance 996. Sam widok tego zestawu jak dla mnie jest…ciepły.

KurtkaBluzkaSpodnieButy

 

The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Inspiracje wiosenne
5 z 14 ocen

    ADD YOUR COMMENT