Jak się ubierają gracze w NBA? Album

Casualism Blog Moda Męska – Jak się ubierają gracze NBA?

Dzisiaj na Casualism coś innego. Coś co oceniam jako raczej ciekawostkę aniżeli coś, czym się możecie zainspirować i przenieść na pole swojego własnego życia. Tym razem krótko – wiecie jak się ubierają gracze NBA w bardziej nieformalnych stylizacjach w rozgrywkach Playoff? Otóż poniżej macie album z 36 zdjęciami obrazującymi styl dzisiejszych graczy wspaniałej koszykówki i ligi NBA.

O0tJ4dq

Liga ta jak wiemy obraca wprost niemożliwymi do zliczenia zasobami gotówki a w czasach w jakich przyszło nam żyć liczy się również i ubiór. Na szczęście powoli odchodzimy od bezpłciowości i paskudnej wprost abnegacji na rzecz może nie tyle stylu idealnego w naszym mniemaniu, ale na pewno w kierunku chęci wyróżnienia się, chęci do poświęcenia paru chwil na poprawę swojego wizerunku. Jedynym faktem nad którym ubolewam jest to, iż zapewne większość graczy korzysta z usług stylistów, więc „ich-w-nich” jest czasami niewielu. Ale warto spojrzeć jak to wygląda w życiu „high-life„. Poniżej album, zobaczcie sami o czym mówię oglądając poniższe zdjęcia.

NBA Fashion

(link bezpośredni)

Co Wy myślicie? Bycie zawodnikiem tak znanej i cenionej dyscypliny przez USA, w połączeniu z tak dużymi pieniędzmi i byciem celebrytą POWINNO wywoływać zwiększoną chęć na poprawę swojej prezencji. Niestety, przeważnie jest wprost odwrotnie, vide nasza Polska scena celebrytów. Ale…czy zarobki w milionach różnią się od zarobków w setkach tysięcy w kwestii ubioru? Otóż nie, różni się wyłącznie chęć, której na naszym polu znanym ludziom nieco brak.

 

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Jak się ubierają gracze w NBA? Album
5 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT