Kamizelki puchowe – GRUBY album

Casualism Blog o Modzie Męskiej – Kamizelki puchowe – GRUBY album

 Witajcie wszyscy, dzisiaj uzupełniając wpis PORADNIKOWY O KAMIZELKACH postanowiłem umieścić na Casualism jeden z bardziej obszernych albumów dostępnych na moim (naszym) Blogu. Będzie to wpis krótki bo wszelkie kwestie związane z myślą przewodnią poruszyłem w zalinkowanym wyżej wpisie. Mam nadzieję, że ten album przyjmiecie z należytym szacunkiem, bo takiej ilości zdjęć pomagających w noszeniu tej części garderoby nie widzieliście zapewne nigdzie indziej!

sIIDQbI

Pamiętacie może wybuch największej popularności rzeczonej kamizelki? Ja pamiętam, a było to…od zawsze. Mam nadzieję, że kolejne lata przyniosą nam rezultaty i producenci przestaną trzymać na wodzy swoje chęci wyróżnienia swoich produkcji. Tymczasem – zapraszam Was na długi, wyczerpujący album z dużą ilością zdjęć.

Down Vest

Tyle i aż tyle, czy ten wpis pomógł Wam wyrobić sobie opinię na temat kamizelki puchowej? Osobiście uważam, że ciężko kogoś do tej części garderoby „przekonać”, mam wrażenie, że to jedna z niewielu rzeczy, która podoba się wręcz każdemu. Teraz tylko czas rozpocząć noszenie jej w sposób świadomy i czerpać radość z użytkowania, czego Wam całym sercem życzę!

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Blog

Kamizelki puchowe – GRUBY album
3 z 5 ocen

    ADD YOUR COMMENT