Kanye West – Styl Hip Hop na okładce GQ

Casualism – Blog Moda Męska – Styl Hip Hop

Dzisiaj króciuteńki, bo złożony z 12 zdjęć album Kanye’go West’a jako prezentacja efektu sesji na okładkę magazynu o stylu męskim – GQ. Co ten post wnosi? Otóż wiele – bo to styl hip hop. Zauważcie, że mimo absolutnego braku dopasowania które znamy z własnego podwórka, mimo rzeczy długich a wąskich, bądź krótkich a szerokich – Kanye do tego stylu mi pasuje jak nikt inny. Nie widzę tutaj niedopasowania ubrania względem charakteru, co spotykane jest nieczęsto przy ubiorze w tym typie. Nie wyobrażam sobie wejścia w te ubrania i niewyglądania w nich na przebranego. A Wy? Oceniacie te ubrania i pozującego w nich West’a jako „śmieszne”, czy też doglądacie w nich krztę ciekawości, a może nawet Wam się podobają? Ja, przyznam się Wam bez bicia – jestem szczerze zadowolony z faktu, że oceniam ubiory Kanye’go West’a jako cholernie spójne i uważam, że tworzą razem z tym artystą mieszankę wybuchową.

Kanye West Covers GQ August 2014

The-Bigwig

Casualism – Moda Męska Casual

Kanye West – Styl Hip Hop na okładce GQ
4.7 z 3 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

One Comment

  1. Bartek Reply

    Uwielbiam stylizacje Kanye West’a wg mnie świetnie dobiera ciuchy do swojej sylwetki i można rzec że świetnie się prezentuje, nieistotnie co włoży. Btw świetny wpis ! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *