Kapelusze na lato / Street – Album inspiracyjny

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Kapelusze na lato

Osobiście mimo szczerych chęci czapek letnich niestety nie używam. Próbowałem się z nimi oswoić i być może osiągnąć konsensus w postaci akceptacji mojego wyglądu z założoną. Niestety, mimo szczerych chęci dobrze czuję się stojąc przed lustrem i aparatem wyłącznie w zimowych czapkach. Które notabene uwielbiam i gdy tylko będzie możliwość – to uwierzcie mi, będę chodził w nich do samej wiosny nie odpuszczając ani jednego dnia. Dzisiaj album, a w nim kapelusze na lato, ale nie takie zwykłe – wersja streetwear!.

Kapelusz letni

Imgur.com

Ostatnimi czasy najczęściej na Blogach z różnorakimi inspiracjami widzimy powzięte ze streetwear’u..kapelusze. Kapelusze to dla mnie temat absolutnie, bezwzględnie i totalnie niezbadany. Odczuwałem je przez całe moje „modowe” życie jako rzecz elegancką, która nigdy do mnie nie będzie pasować – tak też jest. Potrafię za to stwierdzić patrząc na poniższy album, że wielu mężczyzn i chłopaków nosi je dosłownie wyśmienicie.

summer ’15

Ciekaw jestem Waszego zdania bezpośrednio po obejrzeniu albumu. Czy zdjęcia tam zamieszczone spowodowały u Was nieodpartą chęć zakupu kapelusza, czy też utwierdziły w przekonaniu, że kapelusz to naprawdę zły wybór?

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Kapelusze na lato / Street – Album inspiracyjny
5 z 8 ocen

    ADD YOUR COMMENT