Kapelusze na lato / Street – Album inspiracyjny

Casualism Blog o Męskiej Modzie – Kapelusze na lato

Osobiście mimo szczerych chęci czapek letnich niestety nie używam. Próbowałem się z nimi oswoić i być może osiągnąć konsensus w postaci akceptacji mojego wyglądu z założoną. Niestety, mimo szczerych chęci dobrze czuję się stojąc przed lustrem i aparatem wyłącznie w zimowych czapkach. Które notabene uwielbiam i gdy tylko będzie możliwość – to uwierzcie mi, będę chodził w nich do samej wiosny nie odpuszczając ani jednego dnia. Dzisiaj album, a w nim kapelusze na lato, ale nie takie zwykłe – wersja streetwear!.

Kapelusz letni

Imgur.com

Ostatnimi czasy najczęściej na Blogach z różnorakimi inspiracjami widzimy powzięte ze streetwear’u..kapelusze. Kapelusze to dla mnie temat absolutnie, bezwzględnie i totalnie niezbadany. Odczuwałem je przez całe moje „modowe” życie jako rzecz elegancką, która nigdy do mnie nie będzie pasować – tak też jest. Potrafię za to stwierdzić patrząc na poniższy album, że wielu mężczyzn i chłopaków nosi je dosłownie wyśmienicie.

summer ’15

Ciekaw jestem Waszego zdania bezpośrednio po obejrzeniu albumu. Czy zdjęcia tam zamieszczone spowodowały u Was nieodpartą chęć zakupu kapelusza, czy też utwierdziły w przekonaniu, że kapelusz to naprawdę zły wybór?

Adrian / The-Bigwig

Casualism – Męska Moda Blog

Kapelusze na lato / Street – Album inspiracyjny
5 z 8 ocen

Wielbiciel mody męskiej i rewelacyjnego stylu prawie od dekady. Zmienia polskie ulice, uczy stylu i sztuki łączenia ze sobą ubrań już od wielu lat, dając przy tym praktyczne rady i ogromną ilość inspiracji. "Granice dla mnie nie istnieją, a styl może zyskać każdy, wystarczy zgłębić wiedzę na Casualism!".

9 Comments

 1. Tom Reply

  Ja się poważnie zastanawiam, ale jeszcze nie wpadłem na taki który by mi się podobał, pasował i jednocześnie nie kosztował fortuny, a za coś co może mi jednak nie podejść nie chciałbym „przepłacać”. Z kaszkietami ten sam problem!

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Dobry pomysł, postaram się napisać na ten temat, ale z czasem ostatnio u mnie mocno krucho więc daty nie obiecam.

 2. Kocham Szycie Reply

  Kapelusze to ciekawa rzecz. Ale jak na razie tylko nieliczni mężczyźni się na nie decydują – biorę pod uwagę, to co widzę na ulicach Krakowa. Myślę, że kapelusz dodaje trochę charakteru do całego ubrania.

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Dodaje, wręcz ogromnie dużo. Ale od reszty ubioru i prezencji danej osoby zależy czy wywołany efekt będzie pozytywnym czy też negatywnym.

 3. Fygen Reply

  Podoba mi się zdjęcie użyte jako miniaturka wpisu, nic poza tym.. Chyba nigdy nie przekonam się do noszenia kapeluszy 😉

  1. The-Bigwig Post author Reply

   Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, niestety. Na przyszły rok planuję kupić letni kapelusz, wtedy zapewne też stworzę na ich temat obszerny wpis 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *